Sleduj nás

XFN K1 Legends: Informace, fight card a výsledky. Loučí se Ondřej Hutník a Jan Soukup

XFN K1 Legends: Informace, fight card a výsledky. Loučí se Ondřej Hutník a Jan Soukup

Skvěle nabitý galavečer, který nese název XFN K-1 Legends, se uskuteční 29. března. Jak už název napovídá, tentokrát se bude bojovat v postoji a v akci uvidíme ty nejlepší borce na tuzemské scéně. Ondřej Spejbl Hutník a Jan Soukup pojali tento večer jako rozlučku a událost má tak jediný cíl, nadobro ukončit jejich bohaté kariéry a rozloučit se s fanoušky!

Co jméno, to hvězda. Poděkování a rozloučení s ikonami české bojové scény. Takto pojala organizace XFN svou další akci. Hutník, Soukup, Appeltauer, Hunanyan, takoví borci budou už brzy rozdávat bomby v Praze a hala Královka se jistě bude otřásat v samotných základech.


V ringu budou chybět Petr Kareš a Petr Ondruš. Představitelé organizace XFN museli nedávno řešit ekonomické problémy a na přípravu tak nezbyl čas. Ondruš dokonce složil zbraně a od XFN se distancoval. Kareš se naopak snaží období krize ustát, pošramocenou minulost se snaží napravit vymýšlením dalších eventů a vyrovnáním veškerých závazků. Podaří se to?

Uvidíme i zápas o titul mistryně Evropy WKF. Bitva na pět kol bude čekat českou zástupkyni Martinu Jindrovou, která je známá svými tvrdými zápasy a výborným boxingem. Martina tímto duelem ukončuje ringovou kariéru. Její sokyní bude Španělka Victoria Lomax, která se nebojí okusit vyšší váhu a plně se připravuje na tento duel. Budeme i svědky fightu dvou skvělých horkokrevných mladíků. Vašek Sivák s profesionální bilancí 9-0 a na druhé straně Mochamed Machaev. Toho můžeme znát z nedávných eventů MMA. Oba doposud neporaženi.


Informace v kostce

XFN K-1 Legends (pořadatel XFN)
Kdy: 29. března 2019
Kde: hala Královka (Praha)

XFN K-1 Legends fight card a výsledky

Na XFN K-1 Legends si tentokrát můžete vsadit u Tipsportu a Fortuny. Tipsport je největší sázková kancelář v České a Slovenské republice. Tipsport má k provozování internetového sázení udělenou licenci od Ministerstva financí České republiky, proto se vůbec nemusíte obávat o vaše peníze. Sázková kancelář Tipsport se snaží být co nejblíže zákazníkům, proto organizuje neustále nové soutěže a k dispozici je i fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou komunikovat či zveřejňovat tikety.


Registrujte se u Tipsportu zde a vyberte peníze zdarma!

 • 99 kg 3x3: Ondřej Hutník vs. Bruno Susano (na body)
   
 • 95 kg 3x3: Jan Soukup vs. Bahram Rajabzadeh (KO - druhé kolo)
   
 • 67 kg 5x3: Martina Jindrová vs. Victoria Emma Lomax (TITUL - na body)
   
 • 71 kg 3x3: Jiří Appeltauer vs. Jakub Dobiáš (na body)
   
 • 75 kg 3x3: Anatoli Hunanyan vs. Patrik Vidákovics (po extraround)
   
 • 63 kg 3x3: Luboš Lesák vs. Mykhailo Vasyliogio (remíza)
   
 • 64 kg 3x3: Václav Sivák vs. Mochamed Machaev (po extraround)
   
 • 66 kg 3x3: Luboš Vanka vs. Michal Košík (na body)
   
 • 66 kg 3x3: Erik Micka vs. Ivan Hatala (na body)
   

Vstupenky a online stream

Lístky na tuto akci můžete pořídit na Ticketportal zdeTy nejlevnější se pohybují od 490 Kč, nejlepší místa pak vyjdou na 1290 Kč. Celý turnaj XFN můžete sledovat v přímém přenosu. Galavečer tentokrát O2 TV Sport vysílat nebude. Můžete tak ke sledování využít PAY-PER-VIEW přímo od organizace XFN. Cena za tento live stream je 199 Kč. Nákup streamu probíhá na xfnevent.com a spuštění streamu probíhá na xfnlive.com. Je také možné, že se dočkáme nějakého streamu zdarma. Tam pak musíme počítat s nižší kvalitou a možnými výpadky.Další články