Sleduj nás

White se zastal svého koně Dillashawa: Když máte souboj šampionů, nemůžete ho tak rychle ukončit

White se zastal svého koně Dillashawa: Když máte souboj šampionů, nemůžete ho tak rychle ukončit

Ačkoliv to nikde na veřejnosti oficiálně nezaznělo, všude se proslýchá, že je T.J. Dillashaw černým koněm současného bosse UFC Dany Whitea. Právě on byl dle medií najat, aby zničil divizi muší váhy, v níž momentálně kraluje Henry Cejudo, avšak na své misi zklamal.

A pro nás všechny bylo možná překvapením, že duel, na nějž jsme tak dlouho čekali, skončil ani ne po 34 sekundách. Henry „The Messenger“ Cejudo na svého soka doslova vystartoval a kromě přesného kopu, jenž směroval do výše soupeřovy hlavy, jej zasypal i řadou úderů, které donutily arbitra zápasu hvězdnou bitvu ukončit.

White se zastal svého koně Dillashawa

Výsledek je nám tedy všem znám. Cejudo alespoň prozatím (neformálně) zachránil svou hmotnostní kategorii, zato White zuřil. Nikoliv však z výsledku utkání, nýbrž z toho, že rozhodčí nedal Dillashawovi více prostoru se předvést. „T.J. na mě křičel, že to je hloupost, no a já si myslím totéž. Ten zápas opravdu skončil moc brzy,“ potvrzoval.

V klasických případech bývá zvykem, že je zdraví bojovníka na prvním místě. Toho dojmu ale White nenabyl, jelikož se domníval, že měl Dillashaw svou situaci pod kontrolou. Ač si to s ním možná až 90 % celého sálu nemyslelo.


„Poslouchejte, když před sebou máte duel šampionů, naprostý superfight, nemůžete jen tak přijít a zrušit ho po dvaceti sekundách. Jsem si jistý, že to na Dillashawovi bylo vidět. Tak moc chtěl bojovat, celou dobu se na to připravoval,“ pravil náčelník prestižní značky, který tím nechtěl upřít Cejudovy snahy, nicméně k hlavní náplni zápasu nakonec nedošlo, i proto se jisté zklamání muselo dostavit.

Ve hře je i odveta, ovšem na tyto otázky je ještě poněkud brzy. „Neptejte se mě na něco, o čem nejsem schopný mluvit. Jestli se to stane, tak se to stane, ale tu odpověď vám již teď dát nemůžu,“ dodal Dana White.Další články