Sleduj nás

White potvrdil Jonesovu budoucnost. Na jaké scénáře se připravit?

White potvrdil Jonesovu budoucnost. Na jaké scénáře se připravit?

Šéf UFC potvrdil tu skutečnost, že opravdu navázal s ještě nedávno trucujícím Jonem Jonesem (26-1) kontakt a začal hledat způsob, jak ho opět zapojit do hry.

A my, jak už dobře víme, se můžeme připravit, že jindy neomylného bojovníka uvidíme vůbec poprvé v útrobách těžké váhy, kde se pokusí zaútočit na titul, jenž má ve své moci Stipe Miocic (20-3).

„Mohu potvrdit, že Jon uvolnil svůj pás polotěžké váhy, ale jednáme s ním ohledně návratu. Doposud jsme se ovšem ještě nedomluvili na konkrétních podmínkách,“ odhalil Dana White.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Myslím si, že to zabere nějaký čas. Jon chce titul, ale bude o něj bojovat až ve chvíli, kdy nastane ten správný moment. Další zápas, který se rozhodně musí uskutečnit, je mezi Stipem Miocicem a Franciem Ngannouem. Francis si tuhle šanci zasloužil,“ vysvětloval prezident organizace, jenž s Jonesem zatím počítá nejspíš pouze jako s náhradníkem.

„Právě jsme řešili, jak se ta divize bude vyvíjet. Celá špička těžké váhy má momentálně domluvené zápasy. Jon je podle mě nejlepší MMA zápasník planety a nemám problém mu ten souboj o mistrovský pás zařídit, ale musí si nejprve stoupnout do fronty,“ dodával White.Další články