Sleduj nás

Vyřizování sporů v UFC! Dvě elitní lehké váhy znají čas i místo

Vyřizování sporů v UFC! Dvě elitní lehké váhy znají čas i místo
UFC nemohlo nechat spor mezi Dustinem Poirierem a Michaelem Chandlerem jen tak bez povšimnutí.

Dva přední borci z žebříčku lehké váhy jsou jen posledních pár detailů od úspěšné finalizace zápasu, ke kterému má dojít 12. listopadu. Domovem této ostře sledované bitvy se stane proslulá newyorská Madison Square Garden.

https://twitter.com/shaunalshatti/status/1554876927353032704?s=20&t=1jL004XiHBSvqWA3x_j_vQ

Dustin Poirier se vrací z porážky, kterou utrpěl v titulovém boji proti Charlesu Oliveirovi loni v prosinci. Tato prohra ho dokonce natolik zlomila, že zvažoval přesun do velterové váhy. Nakonec si svou volbu ještě rozmyslel.

Na druhé straně oktagonu bude stát bývalý šampion Bellatoru a nynější miláček publika „Iron“ Michael Chandler. Ten v UFC naplno projevuje své promotérské schopnosti a do zápasů přináší kvalitní show. Naposledy působivým kopem vypnul pojistky Tonymu Fergusonovi.


Poirier s Chandlerem mezi sebou začali pěstovat zlou krev. Prakticky od samotného začátku chová Dustin ke svému americkému protějšku jistou zášť. Nelíbí se mu, jak ho UFC „tlačí“ vzhůru, a přitom je to „nikdo“.

Tato nevraživost vyvrcholila na turnaji UFC 276, kdy se zmíněná dvojice střetla tváří v tvář. Po této potyčce bylo jasné, že boj visí ve vzduchu.

https://twitter.com/GilbertDurinho/status/1543415894587482112?s=20&t=rhIU1uOQ1j0H3q05KFTAjQ

Další články