Sleduj nás

Vymění Conor svého trenéra a co přinese jeho budoucnost? Zajímavé indicie slibují velké změny!

Vymění Conor svého trenéra a co přinese jeho budoucnost? Zajímavé indicie slibují velké změny!

Conor McGregor ještě nedávno říkal, že udělá vše potřebné, co bude třeba, aby se probojoval zpátky ke svému poslednímu přemožiteli Khabibovi Nurmagomedovovi. Tento cíl zahrnuje razantní změny, které by ho mohly oddělit i od svého trenéra Johna Kavanagha.

Zatímco čeští a slovenští bojovníci s Kavanaghem trávili během přípravy na své duely spoustu času, tak Conor by něco podobného říct nemohl. Stále zde kolují zvěsti, že irský zápasník nemohl skousnout loňskou (říjnovou) porážku s Eaglem, za což mohla i špatná taktika, která mu byla diktována.


„Zanevřel jsem na svůj ofenzivní styl, protože jsem se nechal zmást okolím, kterému jsem dovolil, aby mi vniklo do hlavy, kde mi totálně rozházelo myšlenky. Nyní jsem však klidnější a mám čistou mysl, už nesmím poslouchat, co říkají ostatní, musím věřit jen sám sobě,“ uvedl Conor pár týdnů po zápase.

Tato slova byla později podložena i při živém rozhovoru Johna Kavanagha v show Joeho Rogana, kde potvrdil, že s ním teď McGregor nemluví. „Abych byl upřímný, ta komunikace mezi námi vázne. Od duelu s Khabibem jsme se neviděli. Já sám nevím, jestli spolu budeme ještě pokračovat,“ lamentoval.


Na jindy neodmyslitelném poutu se tedy začaly objevovat první vrásky. Říká se, že čas všechno vyléčí, ovšem to neplatilo v našem případě. „Pokud ani po tak dlouhé době stále nejsi spokojený s tím, kým jsi… chlape… ani nevím, co bych ti na to měl říct. Snad jen ‚Hodně štěstí, tohle je bláznivá cesta‘,“ napsal nedávno Kavanagh na twitteru, čímž reagoval na zvěsti o konci jeho spolupráce s Conorem.

V McGregorovi se to mohlo celé nahromadit. On sám stále vykazuje jisté ambice vrátit se zpátky na vrchol, avšak když slyšel názory několika jemu blízkých lidí, že se jeho schopnosti už vytrácí (a opět mezi nimi byl právě Kavanagh, jenž upozornil, že Khabib ten duel ovládl), pak se rozhodl více věřit jen sám sobě.


Kdo ho povede na této nové pouti? To zatím nedokážeme říct, ovšem už teď víme, jaký soupeř by mu měl posloužit jako odrazový můstek. Donald Cerrone již několikrát upozornil, že je duel mezi ním a Notoriousem prakticky hotov, načež toto tvrzení dostalo opět reálnější podoby díky jeho poslednímu instagramovému příspěvku, v němž uvedl: „Budweiser vs. Proper Whiskey, Amerika vs. Irsko, 6. července.“


Další články