Sleduj nás

Vyletí Boráros i z RFA? Šéf Marhanský je pořádně vytočený! Už o víkendu má ale další zápas

Vyletí Boráros i z RFA? Šéf Marhanský je pořádně vytočený! Už o víkendu má ale další zápasFoto: Real Fight Arena

Tak tohle se hrubě nepovedlo. Již první krok v cestě zpátky na vrchol znamenal zakopnutí, které se dost možná nebude odpouštět. Kariéra talentovaného bijce se tak nachází v extrémním ohrožení.

Porážky k bojovým sportům neodmyslitelně samozřejmě patří. Obrovský rozdíl je ovšem v tom, pokud prohraje bojovník, který dal do přípravy vše, nebo padne očividně špatně natrénovaný borec.

Vše samozřejmě umocňují předzápasová prohlášení, která byla v případě Gábora Borárose jednoznačná. Sliby o koňské síle a maximálním odhodlání, to platilo pouhých 120 vteřin. Poté přišla téměř trapná podívaná na bijce bez fyzičky, který se v hlavě velmi snadno zlomil.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Na zápas jsem nebyl připravený, a proto jsem vypadal velmi špatně. Je to pravda, nezlobte se. Do budoucna bude vše jinak. V nemocnici mi udělali CT a dali infúzi. Dokonce jsem i zvracel, ale jsem už ok. Teď mířím do Budapešti,“ uklidnil Gábor fanoušky a připomněl zápas v boxu, který jej čeká o víkendu.

Pozitivní náladu, kterou okolo sebe šíří první vítěz reality show Oktagon Výzva bohužel nesdílí jeho zaměstnavatel. Boss RFA byl jediný, kdo se za problémového bojovníka postavil v době, kdy od Borárose dali všichni ruce pryč, kvůli jeho sázkařské aféře. Marhanský věřil, že Gábor bude pro RFA přínosem a chtěl na něm postavit budoucnost organizace. Odevzdaný výkon jej však očividně přiměl tyto plány přehodnotit.


„Jsem zklamaný! Nebudu tvrdit cokoliv jiného. Před turnajem jsem ho obhajoval a věřil, že nastoupí připravený. On sám mě o tom neustále ujišťoval. Opravdu jsem nečekal, že to dopadne takhle. Budeme si muset sednou a promluvit si. Z jeho strany tam bylo hodně věcí, které se mi nelíbily. Například na vážení dorazil na poslední chvíli. Buď se bude chovat jako profesionál, nebo už nevím,“ poslal jasné poselství Marhanský v rozhovoru, který poskytl severu kaocko.

Budoucnost borce, který měl podle všech na UFC, je aktuálně hodně nejistá. RFA mu pravděpodobně nadělí ještě minimálně jednu šanci, ale pokud s ní Gábor naloží jako v sobotu, může se jednat o labutí píseň oblíbeného zápasníka.


Další články