Sleduj nás

Výhružky starosty Řeporyjí nezůstaly bez povšimnutí. Jdeme do zápasu! oznámil Aleš Bejr. Smlouva byla podepsána!

Výhružky starosty Řeporyjí nezůstaly bez povšimnutí. Jdeme do zápasu! oznámil Aleš Bejr. Smlouva byla podepsána! Foto: RedFace

Starosta Pavel Novotný tak dlouho mluvil o zápase, až se jednomu dost možná opravdu nevyhne. Bohužel pro něho, smlsnout si na něm hodlá sám „Psychopat“.

Aleš Bejr byl toto pondělí představen jako nový spolumajitel RedFace, kde se kromě svých promotérských rolí ujme i role zápasníka. Rovnou tedy využil té příležitosti, že jej starosta Pavel Novotný drze oslovil a že má s organizací od loňského roku podepsanou smlouvu.

„Pan Novotný mi napsal koment pod příspěvek od pana Díry – Lásko, neodjížděj! – kde řekl, že se neumím prát a že jsem bu*erant. To o mně napsal jakoby bezdůvodně, tady ta močka. Co si to ku*va dovoluje?!“ informoval Bejr během živého přenosu, kde zrovna jako promotér uváděl zápas Iva Osovského. A ti znalí už dobře vědí, že Ivo je starostův dlouhodobý sok, který si s ním užil svoje.


„Tak on Pavel Novotný je samozřejmě na sociálních sítích ten nejsilnější a největší hrdina, jaký jen může být, v reálu je to trošku jinak. Já už ho naháním nějakou dobu, takže o tom vím své,“ přitakával Osovský.

„Nicméně, pan Močka má tady u nás podepsanou smlouvu!“ vrátil se ke slovu Aleš Bejr. „Dokonce si vzal i padesát tisíc záložičku! To asi nevíš, kamaráde,“ obracel se zvídavě na Osovského. „Takže já ho teď tady vyzývám na zápaseček. On má ve smlouvě fackovanou nebo box, můžeš si tedy vybrat, jakej chceš styl, a dáme si spolu zápasíček. Ať si to spolu vyřešíme, kdo že se to neumí prát!“ přidal.


„Kámo, když se ten řeporyjský čuňas bojí mě, tak s tebou tam asi nepůjde si myslím,“ ozval se Osovský. „Vede silné řeči a má tady smlouvu, takže nemá úniku!“ nesouhlasil Aleš Bejr. „Už si vzal padesát tisíc zálohu,“ připomněl.

Vše je teď velice otevřené a je jenom na starostovi Novotném, jak se k celé situaci postaví. Dostojí svým slovům i upsanému kontraktu? To zjevně již brzy zjistíme.Další články