Sleduj nás

Vsadím svůj barák a všechny životní úspory na to, že O’Malley proti mně v odvetě nebude mít šanci, věří si Sterling

Vsadím svůj barák a všechny životní úspory na to, že O’Malley proti mně v odvetě nebude mít šanci, věří si SterlingFoto: UFC

Aljamaina Sterlinga dodnes velice mrzí chyba, jíž se dopustil v titulové obhajobě proti Seanovi O’Malleymu.

Byl to tradiční souboj dvou stylů. Šampion Sterling představoval hrozbu na zemi, vyzývatel O’Malley pro změnu v postoji. V takovém případě bývá zemař zpravidla ve výhodě, pokud se ovšem nedopustí chyby. A jedné takové se „Aljo“ skutečně dopustil.

Dnes už bývalý vládce bantamu se nechal zmást hlasem z davu, který na něj křičel, aby se vydal do ofenzivního výpadu v postoji. Během této akce si ovšem naběhl na kontr soupeře, který jej poslal do kolen. A jak se později ukázalo, hlas z davu náležel trenérovi Seana O’Malleyho, který Sterlinga dokonale zmátl, až si myslel, že to je jeho trenér.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Málokdy se vidí, že vyjde podobná kulišárna. „Alja“ ovšem stála mistrovský opasek, který nyní chce zpátky. Pevně věří, že jej vybojuje, pokud k tomu dostane příležitost. Je připravený na to vsadit veškeré své životní úspory, včetně střechy nad hlavou.

„Sean O’Malley tehdy porazil Petra Yana, díky čemuž se stal novým vyzývatelem. UFC mi řeklo, že mu mám čelit, ačkoliv jsem své tělo připravoval už na přechod do pérové váhy,“ začal Sterling svou zpověď.


„Nabírání svalové hmoty jsem tedy odložil bokem, abych ještě jednou shodil do bantamu, zametl se Seanem a vrátil se zpátky… Minimálně takový byl plán. Skutečně jsem věřil tomu, že Seana vyklepu, obhájím pás a přesunu se do pérové váhy. Jenže jsem se nechal zmást, naběhl jsem si na jeden úder a bylo vymalováno,“ promluvil o tom, jak se nechal mystifikovat hlasem z davu.

„Jsem si nicméně jistý, že kdybychom měli odvetu, tak by O’Malley proti mně neměl žádnou šanci. Jsem o tom tak přesvědčený, že jsem ochotný na svou výhru vsadit všechny své finanční úspory i střechu nad hlavou. Dejte mi čas, abych své tělo připravil na další návrat do bantamu, a potom O’Malleyho smetu. To přísahám!“ sdělil Sterling skrze Kanpai Media.


Další články