Sleduj nás

Volkanovski posílá zastrašující vzkaz Hollowayovi, v odvetě ho čeká peklo!

Volkanovski posílá zastrašující vzkaz Hollowayovi, v odvetě ho čeká peklo!

Nový šampion pérové váhy Alexander Volkanovski (21-1) se již za měsíc na „Bojovém ostrově“ v Abú Dhabí postaví proti starému králi Maxovi Hollowayovi (21-5). A právě jemu vzkazuje, že jeho „posvátná“ éra je definitivně u konce.

První zápas mezi zmíněnou dvojicí se uskutečnil 14. prosince minulého roku a tehdy australský bojovník slavil jednomyslnou výhru na body. Holloway se domníval, že ovládl tři kola z pěti, ale rozhodčí jeho názor nesdíleli. A podobně ho nesdílí ani Volkanovski.

„V tom duelu jsem naprosto dominoval!“ hlásí současný vládce pérové váhy. „Všude jen čtu spoustu zaujatých komentářů, a to mě štve. Cítím se nerespektován za to, co se mi povedlo,“ pokračoval.


Aby se Volkanovski ujistil, že o něm napodruhé už nikdo pochybovat nebude, tak pro Hollowaye připraví pravé peklo v kleci.

„Tohle je odveta a já mám opět co dokazovat. Nechci tam přijít a jenom ho porazit - to už jsem udělal, pět kol jsem nad ním dominoval. Teď chci, aby byly moje rány pořádně slyšet. Garantuji vám, že Maxe tentokrát ukončím,“ přisliboval.


„Čeká nás zápas na Mortal Combat ostrově, což je velice speciální a já už se nemůžu dočkat, až moje dělovky uslyší diváci v televizi,“ doplňoval australský šampion, jenž si chce vychutnat novou „tichou“ atmosféru, kterou rozehlučí akorát tak jeho údery. 


Další články