Sleduj nás

VIDEO: Štefan Vojčák si v KSW připsal další výhru. Jeho soupeř padl po knokautu, a navíc si zranil rameno

VIDEO: Štefan Vojčák si v KSW připsal další výhru. Jeho soupeř padl po knokautu, a navíc si zranil ramenoFoto: KSW

„Mutant“ z OFA gymu opět úřadoval. Ve druhém kole vytáhl drtivý zvedák a jeho soupeř se poroučel k zemi. Další knokautová výhra tak posune Štefana do nejlepší pětky, kde čekají již jen top jména.

Vedení polské organizace Vojčáka rozhodně nešetří. Hned na úvod mu nadělilo Srba Darko Stošiče, který je hlavně zkušenostmi na trochu jiném levelu. Štefan předvedl velmi sympatický výkon, ale přesto si připsal porážku. Ve druhém zápase čekal Slováka Kamil Gavryjolek a zde se již naplno projevila „Mutantova“ síla. Polák totiž vydržel při vědomí pouze minutu a šest vteřin! Poté jej Štefanův zvedák poslal spinkat a lékaři měli v kleci plné ruce práce.

Tentokrát čekal na Vojčáka bývalý titulový vyzývatel Ricardo Prasel. Brazilec se předloni pokusil vyrvat titul z rukou šampiona Phila De Friese, ale již na konci prvního kola musel odklepat perfektně utažené škrcení. Do klece se tak vracel po téměř rok a půl dlouhé pauze a jeho comeback se za zdařilý určitě označit nedá.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

První kolo začalo okopáváním nohou od Brazilce. Poté se souboj přesunul na zem, kde několikrát došlo ke změně pozic. Oba bojovníci měli své světlé chvilky, ale ani jeden neměl žádnou reálnou šanci na ukončení. Druhá pětiminutovka sotva začala a najednou bylo po zápase. Štefan vytáhl svoji osvědčenou kombinaci v podobě levého háku a pravého zvedáku, který naprosto přesně dopadl na bradu překvapeného soupeře. Ten se skácel k zemi a od další nakládačky jej zachránil pohotový rozhodčí, který mezi bojovníky vstoupil.

Prasel si navíc zřejmě při pádu poranil rameno, takže by stejně nemohl pokračovat. V pozápasovém rozhovoru ocenil Štefan tvrdost a schopnosti svého soupeře a zároveň vyjádřil lítost nad smolným koncem. Na jeho důležitém vítězství to ale nic nemění a těžká váha KSW by měla zpozornět, protože „Mutant“ se rozjíždí do nebezpečných otáček.

V hlavní události turnaje KSW 94, který se tentokrát odehrál v Gdaňsku, byla bitva o veltrový titul mezi Adrianem Bartosińskim a Igorem Michaliszynem. Prvně jmenovaný dokázal obhájit svoji pozici šampiona a zůstává stále neporažený. Na svém kontě má již šestnáct vítězství, což je v konfrontaci s extrémní KSW kvalitou skvělá bilance. Jeho způsob boje se ovšem nelíbil jednomu z majitelů organizace a došlo k poměrně ostré výměně názorů, o které vás bude informovat.


Další články