Sleduj nás

VIDEO: Mikulášek dostal v Clashi hodně tvrdé KO. Výsledek však rozporuje

VIDEO: Mikulášek dostal v Clashi hodně tvrdé KO. Výsledek však rozporuje Foto: Clash of the Stars

Měla to být cesta za odplatou, místo toho však přišel tvrdý knockout a překvapivý konec. Václav „Baba Jaga“ Mikulášek v odvetě s Gabrielem Törökem na turnaji Clash 13 padl již v prvním kole po pekelném háku. Poražený bojovník se však s výsledkem neztotožnil.


Hospodská rvačka s tvrdým koncem

Odveta za kontroverzní diskvalifikaci z minulého roku měla od prvních vteřin divoký průběh. Oba borci se pustili do přestřelky plné háků, která připomínala spíše hospodskou rvačku než taktickou bitvu.

Po jedné z divokých výměn přišel nečekaný okamžik. Slovenský bojovník Gabriel Török trefil Mikuláška tvrdým levým hákem přímo na bradu a „Baba Jaga“ se skácel k zemi. Rozhodčímu nezbylo nic jiného než zápas okamžitě ukončit.

Znovuzrození „vysloužilce“

Pro Töröka, jenž v rozhovorech přiznával, že svou profesionální kariéru již považoval za uzavřenou, bylo vítězství obrovskou vzpruhou.

„Takže pakliže je tu ještě někdo, kdo by si se mnou chtěl změřit síly, rád to přijmu,“ vzkázal s nově nabytým sebevědomím.


Noha, nikoli úder

Sám Mikulášek, jenž se z dělové rány těžce vzpamatovával a z klece odcházel s podezřením na zranění nohy, však po zápase nabídl poněkud jinou interpretaci.

„Beru to jako porážku na TKO, jelikož mě zastavila noha,“ prohlásil s tím, že kdyby nedošlo ke zranění, mohl by v boji pokračovat. Tím se snažil zlehčit váhu čistého knockoutu, který utrpěl.

Hořká pilulka pro Babu Jagu

Ačkoli se Mikulášek v minulosti nechal slyšet, že mu na výsledcích již tolik nezáleží, tato porážka pro něj musí být obzvláště hořká. Prohrál totiž s bojovníkem, jenž má výrazně zápornou profesionální bilanci (6 výher a 10 porážek). Pro jeho reputaci se tak jedná o citelnou ránu.


@czechworldz Baba Jaga vs Gabriel #clashofthestars #cz #babajaga #clashmma #česko  original sound - Czech World


Další články