Sleduj nás

VIDEO: Michal Martínek dominoval v KSW. Čekají mě ještě velké zápasy! prohlásil po vítězství

VIDEO: Michal Martínek dominoval v KSW. Čekají mě ještě velké zápasy! prohlásil po vítězstvíFoto: KSW

Skvělé představení má za sebou česká jednička v těžké váze. Michal Martínek byl v náročné pozici po tvrdém knokautu, který inkasoval v posledním zápase. Jeho odpověď ovšem neměla chybu a na pár vteřin dokonale umlčela vyprodanou Adidas Arenu.

Dvě prohry v řadě tížily Michala Martínka před jeho čtvrtým vystoupením v KSW. Porážka od Daniela Omielańczuka sice vznikla jen díky nesmyslnému verdiktu rozhodčích, ale tvrdé ukončení od Darko Stosice muselo na psychice českého bojovníka zanechat následky. Vše navíc umocnily zlé hlasy, které se vždy po takovémto výsledku vyrojí.

"Příprava na zápas pro mě byla těžká, protože jsem nikdy nebyl knokautován a teď jsem si to poprvé prožil. Jsem ale rád, že jsem zpátky. Hodně lidí mi říkalo, že jsem starý a k ničemu. Já jsem ale bojovník," pochválil sám sebe Michal po důležitém triumfu. Ten se zrodil po trpělivém a velmi pozorném výkonu.

Michal si od počátku zápasu dobře držel vzdálenost a trefoval Prince Aounallaha rovnými údery. Francouz se sice snažil dostat na kratší distanc, kde by mohl uplatnit své tvrdé háky, ale jeho pohyb byl poměrně čitelný. Stejný scénář se začal opakovat i ve druhé pětiminutovce, která ovšem trvala jen dvě minuty a stejný počet vteřin. „Černovous“ poté trefil tvrdý zadní direkt a Princ se poroučel k zemi. Na podlaze již nevykazoval známky aktivní obrany, a tak byl souboj rychle ukončen.

"Jsem hladový pro další zápas. Před sebou mám ještě hodně práce a rovněž mnoho zápasů. Na ten další budu připravený hned, co to jenom půjde," prohlásil nahecovaný Martínek, který se výhrou posunul na čtvrtou pozici v hodnocení těžké váhy.

Hlavní zápas turnaje byl zároveň sjednocující duel o titul v lehké váze. Právoplatný šampion Salahdine Parnasse dostál své úloze favorita a potvrdil, že momentálně nemá v KSW konkurenci. Dočasný šampion Valeriu Mircea ovšem nezačal vůbec špatně. Dokázal navázat na souboj s Leo Brichtou a v postoji předváděl nad očekávání sebevědomý výkon. Parnasse ovšem předvedl své mistrovství na konci prvního kola. Krásně načasovaný kop na hlavu zápas ukončil přesně po čtyřech minutách.

Pro francouzského bojovníka se jednalo o poslední souboj pod současnou smlouvou. Zda jej KSW dokáže udržet, to je ve hvězdách. Pokud Parnasse nepláchne do zámoří, s největší pravděpodobností jej čeká duel s krajanem Wilsonem Varelou, který dokázal zvítězit nad Polákem Ziółkowskim a zajistil si post vyzývatele.

Zdroj: KSW tisková konference


Další články