Sleduj nás

VIDEO: Influencer provokoval bývalého UFC šampiona. Skončil se dvěma zlomenými žebry

VIDEO: Influencer provokoval bývalého UFC šampiona. Skončil se dvěma zlomenými žebryFoto: UFC

Již druhý influencer v rámci posledních pár dní dostal od UFC fightera za vyučenou. Tento však skončil se zlomenými žebry.

Odvaha některých lidí nezná mezí, a tak se není čemu divit, že občas narazí. Poprvé kvality profesionálního zápasníka se šampionskými dovednostmi pocítil streamer Sneako, který tvrdil, že MMA bojovníci jsou jen uměle vytvořené hvězdy, načež přijal nabídku ke sparingu od jedné z nich – Seana Stricklanda. Ten troufalého influencera velice tvrdě vyškolil, a dokonce nebral ani ohledy na vhozené ručníky, které do nitra oktagonu létaly ze všech stran.

Druhý odvážlivec neflirtoval se Stricklandem, ale také si čirou náhodou vybral bývalého UFC šampiona. Šlo o Jamahala „Sweet Dreams“ Hilla, jehož ruce sice nyní nedisponovaly anestetickým účinkem, ale zato lámaly kosti.  


Obětí, navíc dobrovolnou, se Hillovi stal TikToker, který si říká ImReddttv. Ten si bývalého šampiona polotěžké váhy vyhlédl za účelem, aby si na jeho těle vyzkoušel tvrdost svého úderu. A jelikož je Hill otevřený každému šílenému nápadu, tak odvážnému mladíkovi vyhověl. Výsledek ovšem už tak k smíchu nebyl. „Dvě zlomená žebra. Hill má opravdu rány jako kůň!“ informoval ImReddttv dodatečně na svém Instagramu.


Čím více lidí se poučí, tím lépe, tvrdí Bisping

Co před pár dny předvedl Sean Strickland, s tím příliš mnoho lidí nesympatizovalo. Odpor fanoušků si vysloužil zejména kvůli tomu, že ignoroval do klece vhozené ručníky. V případě Jamahala však lidé nachází větší pochopení, protože činil pouze to, oč jej odhodlaný influencer žádal.

„Pomalu přestávám mít s těmito lidmi slitování a myslím si, že je dobře, když občas dostanou,“ vyjádřil se k současné situaci UFC veterán Michael Bisping. „Kdo si hraje s ohněm, musí počítat, že se spálí. Hill udělal dobře. Čím více pitomců teď takhle dostane, tím více dalších si jich potom dá pozor. Ať všichni počítají s tím, že když je hloupá hlava, tak trpí celé tělo.“

Zdroj: TMZ SportsDalší články