Sleduj nás

VIDEO: Bývalý UFC šampion dal tvrdou lekci nezkušenému influencerovi. Žádosti o předčasné zrušení zápasu ignoroval

VIDEO: Bývalý UFC šampion dal tvrdou lekci nezkušenému influencerovi. Žádosti o předčasné zrušení zápasu ignorovalFOTO: UFC

Bývalý UFC šampion Sean Strickland ignoroval vhozený ručník a influencerovi Sneakovi dal pořádnou nakládačku.

Není žádnou novinkou, že si občas drzí kluci vyskakují, zejména, když jsou mladí a chtějí ohromit své internetové fanoušky. Podobným příkladem byl i streamer zvaný „Sneako“, který znenadání začal laškovat s bývalým UFC šampionem a doposud stále elitním fighterem Seanem Stricklandem.

Sean prohlásil, že jsou dnešní influenceři zženštělí. „Tvrdí jsou možná jen na internetu, ale jinak to jsou baby.“ Rozeštval tím některé online hrdiny, mezi nimiž byl i náš Sneako, který se tento pátek dostavil do UFC institutu, kde si dal s někdejším držitelem mistrovského opasku boxerský zápas. Ten probíhal přesně tak, jak byste mohli očekávat.


Sean se uvedl salvou úderů, na kterou mladý streamer neměl žádnou odpověď. Jeho roh do oktagonu vhodil ručník, čímž symbolizoval kapitulaci, jenže to mělo háček. Na bojišti nám chyběl rozhodčí, a tak daný pár neměl kdo rozdělit. A to Stricklandovi, který si nikdy na nic nehraje, děsně vyhovovalo.


Jednostranná demolice tedy pokračovala i nadále, načež je na videu vidět, jak do klece letí další ručník. „Ježíši Kriste!“ bylo slyšet zpovzdálí, patrně od kameramana, který však také nehodlal zakročit a oba divočáky od sebe oddělit. Až potom náhle do oktagonu vlétl člen Síně slávy UFC Forrest Griffin a nepříčetného Stricklanda konečně zastavil.

Nebál by se zabít

Je otázka, co si lidé mohou o Seanovi Stricklandovi myslet. Jedni s ním sympatizují, protože je to (jak takový Nate Diaz rád říká) „skutečný zápasník“, ale na druhou stranu má vážně pohnutou mysl, protože se nebojí říkat věci, které si více jak 99 % populace nikdy nedovolí.

Jeho doposud patrně nejhorším prohlášením je, že by se nebál někoho zabít. „Kdybych v kleci někoho zabil, byl bych z toho ohromně šťastný. Je to součást našeho sportu a nevadí mi umřít při tom, co miluji. Očekávám, že ostatní k tomu přihlíží stejně. A pokud ne, nemají tu co dělat,“ prohlásil před dvěma lety po zápase s Uriahem Hallem.Další články