Sleduj nás

Vémola už potí krev dvakrát denně na Phuketu v gymu! Lela mezitím pózuje pro fanoušky

Vémola už potí krev dvakrát denně na Phuketu v gymu! Lela mezitím pózuje pro fanouškyFoto: archiv L. Ceterové

To je život! Lela Ceterová nejprve prožívala skvělý čas ve Spojených arabských emirátech po boku svého partnera, aby se později s Karlosem Vémolou přesunula na další krásné místo.

V současné době si tento manželský pár užívá dovolenou na oblíbeném thajském ostrově Phuket a odtud i sexy blondýna poslala pozdrav. „Terminátor“ mezitím dře v gymu a připravuje se na svůj další zápas v Oktagonu.

Zatímco fotografie se slonem, kterého mohli během svého výletu i krmit, získala obdiv fanoušků, fotka v plavkách vyvolala vlnu reakcí.

Lela se v jednodílném plavkovém modelu s výrazným výstřihem, který odhaloval jen malou část jejího dekoltu, odvážila u bazénu pózovat. Tento odvážný model, který ukazoval téměř celou její hruď, však u některých vyvolal otazníky.

"Něco jako extrém," komentovala jedna z mnoha reakcí.


"Lelo, myslím, že jsi to přehnala, trochu více střízlivosti by neuškodilo," dodal další fanoušek.

"Fotka je krásná. Jen... kde jsou bradavky?" napsal jeden z komentujících.

"Proč takovýmto způsobem? Vždy jsi tak elegantní a vkusná, ale proč tu najednou takto vystavuješ prsa?" reagovala další fanynka, která si myslí, že Lela překročila hranici vkusu.


Samozřejmě existují i tací, kteří ocenili odvahu nosit tak odvážné plavky.

I Lela poslala jasnou zprávu všem svým sledujícím: "Toto jsem já a nebudu se kvůli vám měnit. Každý z nás je jedinečný. Vy se také neměníte kvůli jiným lidem," sdělila z Thajska.

Manžel ale takovou pohodu nemá. Karlos Vémola už dře dvakrát denně v gymu, volný čas se snaží trávit s rodinou po výletech a sdělil, že je to sice opravdu náročné, ale tento čas si velmi užívá.

Zdroj: Super.cz, Instagram Lela Ceterová



Další články

Hvězdné manýry bojovníků štvou už i manažery! Šéf Oktagonu kritizuje přehnané požadavky

Sestavit atraktivní startovní listinu pro turnaje smíšených bojových umění připomíná občas spíše řešení složité matematické rovnice než sportovní management. Spolumajitel organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný nechal fanoušky nahlédnout pod pokličku své každodenní práce a postěžoval si na rostoucí požadavky i manýry některých bojovníků, ze kterých už šediví i jejich vlastní zástupci.

Hvězdné manýry bojovníků štvou už i manažery! Šéf Oktagonu kritizuje přehnané požadavky

Dvojitá infekce a měsíce utrpení konečně končí. Talentovaný střelec vyhlíží návrat do arény

Těžké časy plné antibiotik a promarněných šancí jsou definitivně minulostí, pročež se jeden z nejvýraznějších tuzemských bojovníků chystá znovu ovládnout klec. Elitní postojář Matěj Peňáz překonal dvojitou stafylokokovou infekci a po více než roční nucené pauze hlásí, že do tří měsíců opět navlékne zápasnické rukavice.

Dvojitá infekce a měsíce utrpení konečně končí. Talentovaný střelec vyhlíží návrat do arény

Hořké zklamání po letech opory. Promotéra hluboce zasáhlo chování slovenské hvězdy

„Otevřeně jsem mu přiznal vnitřní lítost, jelikož se domnívám, že jsem ho podporoval od samého počátku, kdy ho publikum častovalo hlubokou záští,“ vysvětlil promotér Ondřej Novotný pohnutky nad trpkým koncem jedné spolupráce. Největší tuzemská organizace se totiž definitivně rozloučila se svou výraznou tváří a na povrch nyní vyplouvají překvapivé detaily z kuloárů.

Hořké zklamání po letech opory. Promotéra hluboce zasáhlo chování slovenské hvězdy

Zrada od nejbližšího přítele bolí nejvíce. Vémolu po letech opustil klíčový partner bez jediného slova

„Takový tichý útěk mi připadá nesmírně hloupý a vzhledem k naší společné minulosti hlavně bolestný,“ postěžoval si na adresu svého nejdéle sloužícího sponzora obviněný bývalý zápasník Karlos Vémola. Rozsáhlá kriminální kauza kolem omamných látek a šifrovaných telefonů totiž spolehlivě oddělila skutečné přátele od pouhých byznysových pasažérů.

Zrada od nejbližšího přítele bolí nejvíce. Vémolu po letech opustil klíčový partner bez jediného slova