Sleduj nás

Vémola je kvůli výhře ochotný jít až za hranice lidských možností: Klidně si nechám zlomit ruku, ale neprohraju!

Vémola je kvůli výhře ochotný jít až za hranice lidských možností: Klidně si nechám zlomit ruku, ale neprohraju!

Již dnes večer budeme znát výsledek hlavního zápasu z Oktagonu 13, který se koná v pražském tenisovém areálu Štvanice. Karlos Vémola hodlá zastavit brazilského Frankensteina a před bitvou je očividně dobře naladěný.

„Bude to tah na jednu branku, je otázka času, kdy ho ukončím,“ předpovídá Terminátor, ačkoliv si je vědom toho, před jak těžkou výzvou stojí. „Silva má obrovskou váhovou a výškovou převahu, to si musím pohlídat, tohle se Gottvaldovi nepovedlo, on prohrál svůj poslední zápas s Frankensteinem. Ale nemyslím si, že on je něco, co by přede mnou stokrát někdy nestálo v zápasech, při sparingách. Podobní frajeři přede mnou už byli. Je to jen o tom, abych si pohlídal jeho ránu. Aby on dominoval, kontroloval, porazil mě, to se nestane, já budu dominovat a je otázka času, kdy ho ukončím,“ říká sebejistě.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Několik lidí se nechalo slyšet, že proti takové síle, jakou disponuje Brazilec Silva, Vémola ještě nestál. Důležité tedy bude pohlídat si taktiku a spolu s ní soupeře co nejvíce otupit. Čím více času uplyne, tím více budou zápasníci vyčerpáni. A pod širým nebem za horké letní noci to platí dvojnásob.

„Stát s ním určitě nebudu, ale budu ho chtít také překvapit. Nebudu se bát s ním stát, to on nebude čekat. On bude čekat na nějaký můj zběsilý takedown, já si nebudu nabíhat na koleno,“ odhaluje Karlos první část taktiky. Ta druhá zní mnohem konkrétněji. „Namlátit mu, nepodělat se z jeho postoje a nenechat se trefit. On naštěstí není jeden z těch technických soupeřů, on je ranař. Jde dopředu a dozadu, nehýbe se do stran, to je pro mě ideální soupeř. Půjde dopředu, tak si vlezu pod jeho údery. Pokud neudělám školáckou chybu, měl by to být zápas na jednu stranu.“


A pokud se takto těžký duel zdaří, brány budoucích možností se určitě zase o něco pootevřou. Největší zmínku budí opět UFC, ovšem na to je asi ještě brzo. Možná více napoví až souboj s Attilou Véghem, po němž by se v případě dobré konstelace hvězd Vémola dostal na hranici dvanácti výher v řadě.

„Ta šňůra není dlouhá, skončí v den, kdy podepíšu smlouvu do UFC. Pokud budu vyhrávat, tak smlouva přijde. Zítra, za měsíc, za rok. Jestli prohraju, kontrakt mi nenabídnou, jsem starej, abych výhry honil znovu. Tohle se nemůže a nesmí stát! Já mám jasný směr, vyhrát v sobotu, potom porazit v listopadu v O2 areně Attilu Végha, pak se uvidí. Já si prohru nepřipouštím, to by mě musel v kleci zabít, abych prohrál. Už jednou jsem si nechal zlámat ruku, a to od Švéda Hermanssona v roce 2015, nechám si ji zlomit klidně ještě jednou. Neprohraju!“ hecuje odhodlaný Terminátor.


Zdroj: sport.cz


Další články