Sleduj nás

Válka českých promotérů graduje. Novotný se vrátil z Egypta, proto má slovní průjem, vrací úder Diviš

Válka českých promotérů graduje. Novotný se vrátil z Egypta, proto má slovní průjem, vrací úder DivišFOTO: OKTAGON MMA

Šéf RedFace si nenechal líbit slova svého promotérského kolegy z OKTAGONu, a tak na ně podobně tvrdě reagoval.

Abychom byli v obraze, pojďme si říct, co se vůbec stalo. Jak jistě víte, bojovník Gábor Boráros byl jednou z hlavních hvězd žlutočerné organizace, ve které se mu po únorovém sázkařském skandálu uzavřely dveře. Mělo to být jen dočasně, než se situace vyřeší, po nynějších problémech by to ale mohlo být i trvalé.

Gábor Boráros začal v době své OKTAGON absence koketovat s organizací RedFace. Dle slov promotéra Petra Diviše se slovenský bojovník ozval sám, protože si všiml, že RedFace na kartě pro zářijový turnaj odpadnul člověk, kterého by mohl nahradit.

Tomuto tvrzení ovšem zase neuvěřil promotér OKTAGONu Ondřej Novotný, který to ve svém pořadu MMA Letem Světem stručně odsoudil: „Nemyslím si, že to bylo takhle, a určitě není mou informací, že by Gábor do této sr… napsal jako první. Řekl jsem mu však, že to je v pohodě, ale v momentě, co se tak rozhodne, k sobě my dva nic necítíme.“

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat

RedFace je stále poměrně novou asociací na této scéně, přesto je její šéf Petr Diviš velký muž. Je to manažer několika bojovníků, mezi nimiž se nachází i slavná česká zápasnice Lucie Pudilová. I on si vzal Novotného reakci velice osobně.


„Slyšel jsem, že se Ondřej Novotný právě vrátil z dovolené z Egypta, takže úplně chápu, že jeho první slova byla průjmem, proto mu dokážu odpustit. Každopádně nás Gábor Boráros kontaktoval jako první, jelikož zjistil, že Patrik Jevický nemá soupeře, proto se nám nabídl. Samozřejmě jsme mu řekli, ať si u Novotného zajistí výjimku a pak bychom do toho mohli jít,“ sdělil našemu webu Petr Diviš.

Jak se Boráros rozhodne?

Toto je velká otázka, na kterou sice zatím neznáme odpověď, ale patrně můžeme znát její následky. Jelikož Ondřej Novotný není člověkem, který by byl zastáncem bizáru a organizacemi typu Clash of the Stars nebo RedFace spíše pohrdá, tak by Gáborovi v OKTAGONu, jak to víceméně sám naznačil, definitivně zavřel dveře. Na druhou stranu si ale také sám Gábor musí rozmyslet, co ve své kariéře chce a jakým druhům zápasů dá přednost.


Další články