Sleduj nás

Václav Sivák: vek, životopis, box, zápasy a Instagram


Sledovat Václava Siváka žive v akci
Václav Sivák je talentovaným zápasníkem známým nejenom u nás, ale i v zahranicí. Co všechno už behem svého života dokázal a jaká ocenení získal?

Václav Sivák se narodil 27.5.1999 (vek 23 let). Bojuje ve váze do 63 kilogramu a zacínal v Ostrave v místním Muaythai klubu, kde ho vedl trenér Martin Vanka. Jeho výška je 180 centimetru a aktuální bilance zápasu úctyhodných 30-0. Zápasí ve stylu boje k1, muaythai a boxu.

Vašek Sivák o své budoucnosti a spojením s MMA. Priletí nabídka z Oktagonu?
Václav Sivák rekord - talentovaný zápasník
Sivák je velkým talentem v oblasti bojových sportu. Známý je nejenom v Ceské republice, ale mluví se o nem i ve svete. Na svém konte má už mnoho úspechu. Ve svých 22 letech toho dokázal stihnout už opravdu hodne.

Na zacátku roku 2022 prošel velkou zkouškou, kdy bojoval se silným souperem v Rusku a dokázal vyhrát na body. Tím na sebe v zahranicí strhnul pozornost a je tak jasné, že nyní nebude o penežité nabídky nouze.

Václav Sivák životopis a zacátky
Jak se vlastne Václav dostal ke sportu? Lásku ke sportovním aktivitám u nej vybudoval otec. Ten ho i privedl k thajskému boxu, ke kterému sám tíhnul. A proto neváhal zacít s trénováním Vaška už od útlého veku, konkrétne od 4 let. 

V 6 letech se pak Vašek zacal venovat karate a naucil se tak nejruznejším bojovým trikum. V tomto sportu se ovšem nenašel, a to pro prílišnou tvrdost, která v karate není povolena.

V 11 letech se pak Vašek zacal naplno venovat thajskému boxu a už tehdy se projevil jako talent. Poté, co se v tomto sportu zocelil a nasbíral nutné zkušenosti, prestoupil v 16 letech do ostravského Hamr Gymu, kde pod dohledem trenéra zustal dodnes.

Václav Sivák bilance, statistika, sherdog
Ve svém veku má Václav Sivák ješte profesionální kariéru pred sebou, ale už toho stihl pomerne dost. Doposud stihl již více než stovku zápasu, povetšinou mezi amatérskými zápasníky.

V profesionální kariére si pak na své konto pripsal 30 výher a žádnou porážku, což je na pováženou. Letošní rok 2022 ho cekají ty nejvetší výzvy.


Václav Sivák mistr sveta, úspechy
Jedním z úspechu, kterých Václav Sivák dosáhl, a který je tím nejvýraznejším, je úspech v kickboxu. Jako první Cech vubec totiž vybojoval prestižní svetový titul kickboxerské organizace WAKO, a to mezi amatéry.

Krome toho také získal pás šampiona Ceské republiky v klasickém boxu. V letech 2017 a 2020 se stal Vítezem Svetového pohárku a v letech 2015, 2017 a 2018 vítezem Evropského poháru. V roce 2020 získal titul Mistr CR v klasickém boxu. Na podzim roku 2021 si pak vybojoval svetový titul WAKO PRO, který je tím nejcennejším.Václav Sivák jako influencer, Instagram
Prezdívaný Bad Boy se muže pochlubit i svým Instagramem, který mu vydelává slušne peníze. Momentálne má na svém konte pres 60 tisíc fanoušku, tudíž muže inzerovat slušne placené produkty firmám.

Zároven se muže pochlubit služebním bytem od sponzoru (Hotel Don Giovanni Prague) a autem, díky cemuž muže trénovat v Praze pod Viktorem Petrlíkem (Lanna Gym).

V roce 2021 zároven spustil eshop, kde prodává oblecení. Zakoupit si mužete tricka, mikiny, cepice a další produkty. Obchod naleznete na stránce Václav Sivák.

Kdy zápasí Václav Sivák?
Už 21. kvetna 2022 se v O2 arene koná další pokracování turnaje Oktagon Underground, kde se predvede i Sivák. Jeho souperem bude Jonas Magard, šampion Oktagonu v bantamové váze a bojovat se bude ve stylu boxu. Že se je na co tešit, to potvrzuje vyprodaná O2 arena.

UPDATE: Sivák jasne prejel svého soupere a došel si pro vítezství na body. Jeho boxerský zápas byl tím nejatraktivnejším za celý vecer.