Sleduj nás

Václav Mikulášek terčem posměšků. Šel do Clash of the Stars a vyzval nezkušeného amatéra, teď má z ostudy kabát

Václav Mikulášek terčem posměšků. Šel do Clash of the Stars a vyzval nezkušeného amatéra, teď má z ostudy kabátFOTO: OKTAGON MMA

Václav Mikulášek se vydal budit zájem do Clash of the Stars. Nadšení z jeho účasti ovšem vyprchalo ve chvíli, kdy vyzval do klece nezkušeného amatéra.

Clash je zábavní organizace a v době nástupu i sám Vašek upozorňoval, že zdejší „bojovníci“ nepatří do jeho krevní skupiny, a proto bude doufat, pokud mu organizace do klece sežene někoho trochu profesionálního. Netrvalo to ovšem dlouho, než Venca svůj původní názor změnil.

„Vím, že si za to od vás slíznu kritiku, ale tohle chci udělat už hodně dlouho. Nesnáším lidi, co někoho šikanují, a proto doufám, že by si Tadeáš Veselý se mnou mohl dát fackovanou. Jsem si jistý, že když ho plesknu, tak z něho budou létat jitrnice a tlačenky,“ ozval se Mikulášek před pár dny na svých sítích.

Navrhl přitom, že klidně vstoupí do nějakých hybridních pravidel. „Můžu si na sebe vzít dvacítky rukavice. Podobné, jako měl Mawar. Ale kámo, věř tomu, že tě s těma dvacítkama zabiju,“ ukazoval, jak si věří.

Tadeáš Veselý je možná kontroverzní postavou, ale je to v první řadě influencer, který v bojových sportech má úplně minimální základy, co se jako amatér snažil posbírat u Tomáše Polláka v pražské Olympii Fitness Hostivař. Když na něj tedy Vašek začal dělat ramena, hodně tím v očích veřejnosti klesl.


„Bravo, Venco, teď je ta proměna ve hlupáka kompletní. Nebyls to náhodou ty, kdo kritizoval influencery, když se cpali do bojových sportů? A teď se jako profík chceš jít prát s jedním z nich? Jaký má tento boj význam? Tedy kromě toho, že se jím opět ponížíš?“ ptal se skrze náš web Daniel Devečka, bojovník z Redneck Fight.

„Nemám nic proti Clashi, ať se tím lidi baví, když to sledují, ale aby profesionál vyzýval amatéra? Tak kde to jsme? Myslím si, že by měly existovat určité hranice. Vašek je mnohonásobně silnější, větší a zkušenější než Tadeáš. Jak by tohle asi mohlo dopadnout? Nápad je to bláznivý úplně stejně, jako je bláznivý člověk, který ho vymyslel,“ napsal nám v komentářích fanoušek Michal.


Další články