Sleduj nás

V UFC jsem bojoval s úplně jinou kvalitou, než je Magard, věří si Gustavo Lopez před sobotním zápasem

V UFC jsem bojoval s úplně jinou kvalitou, než je Magard, věří si Gustavo Lopez před sobotním zápasemFoto: OKTAGON MMA

Organizace OKTAGON má v tuto chvíli hned dva šampiony v bantamové váze. Tím dočasným je Američan Gustavo Lopez, který využil šance na konci loňského roku. Úřadující vládce divize Jonas Magard musel odstoupit z odvety s Filipem Mackem kvůli zlomenině v obličeji. Nyní nastal čas, aby se opasky sjednotily a dánský Žralok potvrdil své kvality v souboji s UFC veteránem Lopezem.

Rivalita mezi oběma borci začala klíčit bezprostředně po turnaji OKTAGON 38. Vysmátý Lopez seděl na tiskové konferenci s opaskem šampiona a na otázku, zda je nyní připravený obhájit jej i proti Magardovi, odpověděl, že vůbec neví, o koho jde. Dánského borce se toto tvrzení očividně dotklo, a ještě z nemocničního lůžka začal skrze svůj Instagram rozjíždět kampaň, která musela skončit vzájemným zápasem.

„Gustavo zápasil v UFC, to oceňuji, ale neznamená to, že je superhrdina. Na takový zápas se už dlouho těším. Můj jediný byznys je zápasení, jeho cesta je jiná. Ta moje je čiré násilí. On si užívá života, já na sobě mezitím dřu. On trénuje s holkama, já vyzývám nejtvrdší soupeře v týmu a chci se ukázat, půjdu tam a budu zabíjet. Jakmile se ta klec zavře, zlomím ho,” pustil se do svého soupeře Magard.

Trashtalk, který například Filipa Macka totálně nahlodal, zatím na Lopeze vůbec neúčinkuje. Američan působí klidně a je si dobře vědom náročné cesty, kterou má již za sebou.

„Má nějaké problémy, musí lidi shazovat, aby se sám cítil líp. Závidí mi, že žiji život, o kterém on pouze sní. Neuvědomuje si, že MMA dělám na plný úvazek. Podnikání je něco navíc. Bojoval jsem s různými lidmi, šílenci, světovými šampiony, s nejlepšími v UFC. Magard je jen další soupeř. Baby Shark. Říká si, že je žralok, ale já ho utopím,“ kontroval Gustavo v dokumentu Cesta na OKTAGON.



Další články

60 kilo rozdíl a speciální pravidla. Eddie Hall prořekl, jak chce v červnu „vypnout“ Tommyho Furyho

Marketingové oddělení Misfits Boxing tomu říká „Kráska vs. Zvíře“, ale pro fanoušky jde spíše o velký otazník nad sportovní hodnotou. Eddie Hall, bývalý nejsilnější muž světa, konečně prolomil mlčení a odhalil pravidla, za kterých se 13. června v Manchesteru postaví Tommymu Furymu. Navzdory šílenému váhovému rozdílu 60 kilogramů si fanoušci myslí, že výsledek je už teď napsaný ve hvězdách.

60 kilo rozdíl a speciální pravidla. Eddie Hall prořekl, jak chce v červnu „vypnout“ Tommyho Furyho

Jiří Procházka ostře reaguje na Ulbergova slova a slibuje tvrdý lov v Miami

„Ten chlapec vůbec netuší, o čem mluví,“ zavrhl s ledovým klidem předzápasové provokace elitní bojovník Jiří Procházka a naznačil, že miamský lov na sebevědomého jaguára neúprosně graduje. Zraky obou rivalů se už na turnaji UFC 327 střetly tváří v tvář, třebaže novozélandský vyzyvatel raději alibisticky schoval svůj pohled za tmavá skla.

Jiří Procházka ostře reaguje na Ulbergova slova a slibuje tvrdý lov v Miami

Zničující kolotoč diet si vybírá daň: Vyčerpaný Mutant touží po návratu ke kořenům

Třebaže patří k nejvýraznějším tvářím současné scény, obrovitý kulturista Nick Walker se rozhodl šlápnout na brzdu, pročež svým fanouškům vzkázal, že opravdová svalová monstra se rodí výhradně mimo světla reflektorů. Obávaný americký profesionál s přezdívkou Mutant totiž zjišťuje, že mu neustálý kolotoč soutěžních diet brání v dosažení vysněného titulu.

Zničující kolotoč diet si vybírá daň: Vyčerpaný Mutant touží po návratu ke kořenům

V sázce je čest: Hall chce Furymu dokázat, že hrubá síla stále vládne

„Nikdo tě nepraští tak silně jako já,“ vzkázal 157kilový obr Eddie Hall svému příštímu soupeři a jasně tak definoval taktiku pro blížící se bitvu s Tommym Furym. Svět se připravuje na střet brutální síly s vybroušenou technikou, který manchesterská aréna zažije už v polovině června.

V sázce je čest: Hall chce Furymu dokázat, že hrubá síla stále vládne