Sleduj nás

V postoji bych vyndal i Vémolu, natož Bendu nebo Drzého Čerta, rozparádil se Diego Kotlár. Chci jen férovost, jinak vás poplivu, pohrozil

V postoji bych vyndal i Vémolu, natož Bendu nebo Drzého Čerta, rozparádil se Diego Kotlár. Chci jen férovost, jinak vás poplivu, pohrozilFoto: Clash of the Stars / OKTAGON MMA

Karlos Benda by nevyhrál, kdyby nepodváděl. Odvety se však bál, a tak si Diego Kotlár nyní vybije svůj hněv na Karlosově tréninkovém parťákovi Michalu Indrovi alias Drzém Čertovi.

Jan „Diego“ Kotlár již definitivně zpřetrhal všechny vazby, které měl s organizací Clash of the Stars, kde jej údajně nakazili žloutenkou a neproplatili mu odškodné za půl roku, během kterého kvůli nemoci nemohl chodit do práce. I proto se teď vydal do RedFace, kde si přístup ze strany vedení nemůže vynachválit.

Protože Kotlár kvůli nemoci zmeškal lednový zápas s TikTokerem Gappou, rozhodl se, že tentokrát lenit nebude, a když mu jeho nový zaměstnavatel nabídl duel na 14. června v Pardubicích, tak jej přijal. A to navíc s otevřenou náručí.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Dozvěděl se totiž, že mu soupeřem bude Michal Indra, kterého mnozí lidé budou lépe znát pod přezdívkou Drzý Čert. A kdo už se orientuje v příběhu, ten jistě ví, že Michal je dobrý přítel Karlose Bendy, kterého Diego nadevše nenávidí. Tento zápas vidí jako část své pomsty i způsob, jak si s Karlosem vynutit odvetu.

Vzkaz Indrovi

„Takže, parťák Karlose Bendy si to se mnou jde rozdat do RedFace a já už se nemůžu dočkat, až ho toho 14. června zaťukám do země jako důlek. Vůbec se nepřipravuju, nemusím, stejně je na to málo času, ale věř mi, že si ten důlek z tebe udělám,“ vzkázal Diego svému soupeři, kterému sice táhne na 50 let, ale zato se nachází ve skvělé fyzické kondici a pravidelně trénuje a spáruje.


„Když se to povede, tak ti vytrhnu rypák. A to se fakt nepřipravuju. Furt mám v sobě tu zlobu, že mě porazil Karlos Benda, a ty mi za to musíš padnout. Ty musíš padnout za něj. A těším se na to, až jednou bude s Karlosem Bendou odveta, ale v boxu! Ale to on nepřijme, protože je to s*áč,“ řekl Kotlár ve videu, jež umístil na svůj Instagram.

„Ty naštěstí takový s*áč nejseš a jdeš do toho se mnou i v boxu. Na jednu stranu jsi frajer, že do toho jdeš, ale na druhou stranu tě nebudu šetřit. Teď už se budu jenom spoléhat na to, abych tě trefil. A když tě trefím, je s tebou amen. Takže dědku, máš co dělat. Těším se na tebe. Dáme si do držky, a když budeš férovej, tak si na závěr i podáme ruce. Když nebudeš férovej, tak na tebe plivnu. Rozuměls mi?“ zněl Diegův vzkaz.

V postoji by vyndal i Vémolu

Když se jednou Karlos Vémola nechal slyšet, aby mu doručili autobus plný Kotlárů, vzali ho mnozí členové tohoto početného rodu za slovo. Jaroslav a Diego Kotlárové veřejně ihned souhlasili a cítili více než jen teoretickou šanci, že by hvězdného Terminátora mohli sundat.


Diego Kotlár to celé okořenil dokonce videem, jež znovu umístil na své sociální sítě, kde uznal Vémolovy dovednosti, co se boje na zemi týče, ale když přišla řeč na postoj, musel se usmívat. To se bojovníkovi z ulice jeho kvalit nemůže rovnat.   

„Vážím si tě, Karlosi, chovám respekt k tomu, co jsi v MMA dokázal, na zemi jsi jednička, to klobouk dolů před tebou, ale čistě v postoji dobrej nejsi. To je pravda. Takže pokud chceš Kotláry do duelu, my jsme ti k dispozici. A hlavně já jsem ti k dispozici. Když to bude za milion a výš, jdu do toho. Jsem sice starší jak ty, ale vydělat na důchod si zasloužím stejně,“ řekl Diego.


Další články