Sleduj nás

Na tebe nemusím a ani nebudu trénovat, vzkázal Diego Kotlár soupeři. V postoji se mě bál i Benda, věří si

Na tebe nemusím a ani nebudu trénovat, vzkázal Diego Kotlár soupeři. V postoji se mě bál i Benda, věří siFoto: RedFace

Dechberoucí forma Diega Kotlára už nepotřebuje nikterak vylepšovat, a proto do boje s falešným Bejrem vstoupí bez jakékoliv přípravy.

Pondělní tisková konference organizace RedFace nám odhalila mnohé, včetně toho, že se do zápasu vrací pouliční bojovník a milovník sociálních dávek Jan „Diego“ Kotlár. Jejich sběr ale nyní nechá na chvíli bokem, protože podepsal smlouvu k zápasu, jejíž výdělek bude muset někde přiznat.

Za soupeře byl Diegovi zvolen Michal Indra alias Drzý Čert či falešný Bejr, který do RedFace přišel lovit podobné darebáky. Jeho hlavním cílem nicméně zůstává skutečný Bejr, kterému to dal vědět již na podiu během konference, kde Aleše povalil na zem a zahrnul jej slušnými kladívky shora.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Aleš možná má nad čím přemýšlet, že na Michala bude muset nasadit nějaké tréninky, zato ale Diego nikoliv. Ten pevně věří ve své zkušenosti pouličního bojového umělce, jehož forma nepotřebuje před zápasem, k němuž dojde 14. června v Pardubicích, nijak pilovat.

„Diego je zpátky na scéně a jde do zápasu s Čertem alias Indrou. Je to Bendův trenér, takže jsem zvědav, jak se tenhle močál ukáže,“ oznámil Kotlár ve videu, jež umístil na své sociální sítě.


„Takže močále, na přípravu mám měsíc, ale já na ni se*u. Já nebudu boxovat, nebudu chodit trénovat, protože to je měsíc a je to zbytečný, tak to vezmu buď, anebo. Takže aby potom lidi neříkali jedno nebo druhé,“ uvedl.

„Trénovat nebudu, půjdu tak, jak jsem. A v červnu si z tebe udělám hopík. Jdeme v čistém boxu, tak jsem zvědav, jestli mě porazíš. A když mě porazíš, tak řeknu, že jsi frajer. Pokud mě neporazíš, řekneš to ty o mně, ty s*ačko. Už se na tebe těším!“

Tento zápas je navíc obohacený o osobní spor, který Diego chová ke Karlosi Bendovi. Právě s ním Indra trénuje a z jeho přítomnosti se bude moct těšit i v rohu klece.


„Čert si hraje jen na velkého Boha, chce rozvracet víru, chce rozvracet zdraví, a tak ho vrátím do pekla. V postoji si věřím. Na box jsem vyzýval i Karlose Bendu a neměl ani koule mi odpovědět, bál se. On umí jenom MMA. Já MMA neumím, protože jsem člověk z ulice, ale v boxu se nebojím a věř mi, že tebe v něm sundám!“ vzkázal Diego Indrovi během tiskové konference.  


Další články