Video, na kterém se solidně rozjařený Conor líbá na party se svojí manželkou, obletělo svět. „Nechvalně známý“ na něm rozhodně nepůsobí jako bojovník, kterého za pár týdnů čeká hlavní zápas na jednom z turnajů roku.
"Vážení fanoušci UFC, tisková konference #UFC303, plánovaná na pondělí 3. června v irském Dublinu v 3Areně, byla odložena až do odvolání. Upřímně se omlouváme všem fanouškům, kteří se plánovali zúčastnit. Jakmile budeme mít další informace o novém datu a čase, okamžitě je budeme sdílet,“ stojí ve strohém prohlášení, které UFC vydalo na síti X.
Očividně se tedy neděje vše podle plánu a je docela možné, že se brzy dočkáme špatných novinek. Šéf UFC byl na víkendovém turnaji konfrontován s videem bavícího se McGregora a jeho odpověď byla následující.
„Viděl jsem nějaký videa, ale vlastně ani nevím, čemu mám věřit. Jestli jsou to aktuální záběry. Někde má totiž vousy a jinde je zase nemá. Nevím, je to zvláštní, ale Conor není žádný hlupák. Už v pondělí budu moudřejší, protože se s ním uvidím v Irsku,“ prohlásil White. Z plánovaného setkání tak alespoň prozatím sešlo.
Conor se měl v kleci objevit poprvé od roku 2021, kdy si proti Dustinu Poirierovi zlomil nohu. Znovu se tak objevují názory, že Ir se do boje již nikdy nevrátí a jen si s fanoušky i organizací hraje. Nejhorší pocit z celého dění má zřejmě Michael Chandler, který na svého soupeře již čeká opravdu dlouho a dost možná se vůbec nedočká.
UFC 303 je na programu již 29. června. Vedení organizace se pro případ zranění jedné z hvězd hlavního duelu pojistilo náhradníkem a nyní se zdá, že tento krok byl opravdu prozřetelný a Charles Oliveira bude skutečně potřeba. Brazilec si tak s Chandlerem střihne odvetu za zápas, který proběhl v roce 2021 a skončil výhrou Oliveiry ve druhém kole.