Sleduj nás

UFC bojovník šokoval publikum! Bible v ruce a řeči o Satanovi: Chce ovládnout naši Zemi! Požáry na Havaji způsobila nadlidská bytost!

UFC bojovník šokoval publikum! Bible v ruce a řeči o Satanovi: Chce ovládnout naši Zemi! Požáry na Havaji způsobila nadlidská bytost! Foto: UFC

Známý UFC bojovník Bryce Mitchell vstoupil do klece s Biblí v ruce a varoval lidstvo před zkázou, která se na něj řítí.


Talentovaný bojovník z amerického Arkansasu využil svého současného výsostného postavení a do klece ke svému příštímu zápasu si nakráčel s Biblí v ruce. Již tento akt značil, že se máme připravit na něco mimořádného, a tak se i stalo.

Velmi nečekaný nástup s hlasitým pokřikem, jako by se právě chystal na vymítání. Svým způsobem tomu tak bylo. Krátce poté, co jeho zápas skončil (v němž vyhrál 3:0 na body jen tak mimochodem) si vzal do ruky mikrofon a začal zvěstovat hrozivé zprávy.

„Satan přebírá vládu nad Zemí! Ty požáry, ke kterým došlo na Havaji, rozhodně nejsou dílem žádné náhody. Zapálil to tam někdo, kdo si přeje vyhnat tamní obyvatele a poslat je z ostrova pryč!“ řekl osmadvacetiletý bojovník, který zároveň slíbil, že 5 tisíc dolarů ze své výhry pošle na pomoc obětem.


Mitchellův názor pochopitelně zajímal komentátory Michaela Bispinga s Anthonym Smithem. Když se jejich rozhovor stočil na téma evoluce, tak zápasník opět zpozornil s tím, že jde o mnoholetou mystifikaci.

„Nic takového jako evoluce neexistuje. Jsou to pouhé Satanovy lži. Všichni jste byli podvedeni, všichni jste byli oklamáni. Člověk rozhodně nevzešel z opice. Od počátku jsme byli vrcholným predátorem,“ odvětil.

Země je plochá

I když je nutné dodat, že Bryce Mitchell svými slovy ve Vegas pořádně rozvířil show, tak ho mnoho lidí nemohlo brát vážně i kvůli jeho dřívějším posedlostem. Jednou z nich byla, a vlastně stále je, teorie o placaté Zemi.


Mitchell je jedním z bojovníků, kteří nevěří tomu, že je naše planeta kulatá. O své tezi se byl dokonce podělit v nedávném dokumentu a svým sledujícím o tom dělal přednášku na Instagramu. „Země je plochá a Slunce, které není větší než Měsíc, obíhá kolem ní,“ tvrdí.


Další články