Sleduj nás

Země je placatá! nepochybují elitní bojovníci z UFC. Takto zní jejich nevyvratitelné argumenty

Země je placatá! nepochybují elitní bojovníci z UFC. Takto zní jejich nevyvratitelné argumentyFOTO: UFC

V UFC se nám rozvinul takový nešvar. Několik borců si začíná myslet, že je Země placatá. Tuto teorii nakousl Paulo Costa a pokračuje v ní Bryce Mitchell.

Masmédia nám jenom lžou, na Měsíci nikdy nikdo nepřistál a Slunce je mnohem menší, než nám bylo řečeno. Bryce Mitchell, který se řadí mezi jinak velice šikovné bojovníky a na kontě má 15 výher a jedinou porážku, je přesvědčený, že nám dlouhá léta nikdo neříkal pravdu. Proto se tedy chopil slova a během živého streamu na svém Instagramu začal všechny tyto mýty vyvracet.

„Já i kdokoliv jiný z naší rodiny vám potvrdí, že je Země plochá. Nepohybuje se rychlostí 6000 mil za hodinu a neustále pluje vesmírem. Země je plochá a vše ostatní se točí kolem nás. Mohu to dokázat. Dáme si termín, udělám klidně prezentaci a předložím vám jasné důkazy, že nám je už několik desítek let lháno,“ pronesl talentovaný americký bijec, jehož slova se bohužel s mnoha kladnými reakcemi nesetkala. Dokonce i takový UFC komentátor Joe Rogan si z toho ve svém podcastu dělal srandu.


Zajímavé je, že nedávno vyšel dokument o ploché Zemi, ve kterém Bryce Mitchell účinkoval a podělil se v něm o svoje názory. Dokument nese název Level with Me, kdybyste se o něj zajímali.

Pokud nemáme pravdu, proč nás cenzurují?!

Netrvalo to dlouho a k Mitchellovi se brzy do vysílání připojil druhý aktivně bojující zápasník za teorii placaté Země Paulo Costa. Jeho nesporné názory můžeme slýchat už dobré čtyři roky a nyní k nim přidal jeden další do sbírky.


„Když se podíváte na horizont, všimnete si, že Země není vůbec zakřivená, vše je naprosto rovné. Všichni nás krmí těmito lžemi, jen aby dokázali, že má věda vždy pravdu a že Bůh nestvořil vesmír, nýbrž Velký třesk. To, že jsou naše názory cenzurovány, jednoznačně znamená, že máme pravdu,“ konstatoval Paulo Costa.

„A není to jen Země. Lhali nám i o Slunci a celém vesmíru. Slunce není ve skutečnosti větší než Měsíc, přičemž Měsíc může být vyhaslé Slunce,“ teoretizoval Costa.

„Ve skutečnosti si myslím, že ani žádný Mars neexistuje. Slyšel jsem názor, že to byla uměle vytvořená planeta, kterou udělali lidé ve studiu. Pokud sami pochybujete, začněte se o to zajímat a budete velice překvapeni, na co narazíte. Nechť vás váš průzkum dovede k Ježíšovi, jako dovedl mě,“ dodal bývalý titulový vyzývatel s brazilskými kořeny.


Zdroj: Bryce Mitchell Instagram


Další články