Sleduj nás

UFC - Barao Renan - Sanders Luke

UFC - Barao Renan - Sanders Luke

Souboj dvou borců (v poslední době neúspěšných) nám nabídne jeden z předzápasů na UFC on ESPN 1 v arizonském Phoenixu. Bývalý šampion Renan Barao dostane jednu z posledních šancí, aby zastavil svůj strmý pád z Olympu až někam hluboko pod zem.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Nyní se nachází v pozici, kdy z 8 zápasů utrpěl 6 porážek a momentálně drží smutnou sérii 3 neúspěšných vystoupení za sebou. Každý, kdo pamatuje jeho šampionské období, nechápe, co se s dvaatřicetiletým Brazilcem děje, ale realita je taková, že Barao momentálně nestačí ani na průměr bantamové divize.

Předzápas na UFC on ESPN 1


Jeho nynější oponent Luke „Cool Hand“ Sanders také zažil lepší časy. Rok 2017, kdy prohrál oba zápasy, by raději úplně smazal. Po výhře na body nad Williamsem následovala prohra v prvním kole s Yahyou. Pro oba se tak bude jednat o existenční duel a případný neúspěch může mít fatální následky pro jejich poslední část kariéry.

Pro bookmakery je větší favorit Sanders. Barao byl v posledních zápasech natolik špatný, že připomínal jen stín svého dřívějšího já a Luke, i když se mu nedařilo vyhrát, ukazoval dobré momenty. Jestli se nestane zázrak a Renan „The Baron“ neprocitne, přijde další porážka a velký pád. Kurz na výhru Sanderse je 1.55. Ten s potěšením bereme.Další články