Sleduj nás

Tvrdá práce se vyplatila! Jsem hrdá na to, že se jako první Češka vracím do UFC, hlásí Pudilová

Tvrdá práce se vyplatila! Jsem hrdá na to, že se jako první Češka vracím do UFC, hlásí Pudilová
Lucii Pudilové se podařilo to, co mnozí lidé považovali za nemožné. Svými výkony si vysloužila opětovnou pozvánku do MMA Ligy mistrů.


Tvrdá práce přináší ovoce a příbramská střela Lucie Pudilová je toho důkazem. Sedmadvacetiletá bojovnice se po dvou letech vrací do elitní MMA soutěže, kde se pokusí prodat své nově získané zkušenosti.

„Ráda bych vám oznámila, že se vracím do UFC. Jsem nesmírně hrdá, že jsem se jako první Češka v UFC dokázala dostat zpět,“ informovala Lucka prostřednictvím svých sociálních sítích.

„Něco takového bych nedokázala bez OKTAGONu MMA. A samozřejmě musím poděkovat i mému trenérskému týmu Straight Blast Gym Ireland pod vedením kouče Johna Kavanagha a manažera Briana Butlera,“ podotýkala.

Pozvánka do UFC byla přijata s otevřenou náručí a nyní už je jen na Lucce, jak se s novými výzvami popere.


Kdysi se mluvilo o tom, že svůj talent nemohla plně rozvinout i proto, že tomu nedokázala přizpůsobit své přípravné podmínky. Tuto razantní změnu se rozhodla učinit přibližně loni v srpnu a od té doby šlape jako hodinky.

Pudilová tak opět rozšířila řady českých a nově i slovenských zástupců v milionářské soutěži. Vzhledem k tomu, jak toto číslo roste, se zvedá i pravděpodobnost, že by se UFC jednou mohlo do srdce Evropy vrátit.

Další články