Sleduj nás

Turnaj KSW v Třinci hlásí další zajímavá jména! Do akce půjde neporažený Štummer i nebezpečný Garba

Turnaj KSW v Třinci hlásí další zajímavá jména! Do akce půjde neporažený Štummer i nebezpečný GarbaFOTO: KSW

Karta turnaje KSW 87 se plní jmény, která fanoušky rozhodně nalákají, a navíc mají potenciál vybojovat spoustu vítězství pro domácí barvy.

Galavečer, který je naplánován na 14. října do třinecké Werk Areny, začíná dostávat hodně zajímavé kontury. K osvědčeným jménům, jako jsou Michal Martínek, Leo Brichta nebo Filip Macek, přibyla tento týden parta dalších atraktivních bojovníků.

O podporu zaplněných ochozů se rozhodně nemusí bát místní patriot Vojtěch Garba, kterého čeká v KSW premiéra. Poslední vystoupení talentovaného borce navíc přineslo jednoznačné vítězství. Vojta si na turnaji RFA 10 v Havířově vyšlápl na Zsolta Ballu, kterého ukončil TKO v prvním kole.


V Třinci ale musí Garba očekávat podstatně těžší šichtu, protože na něj bude čekat Michal Dreczkowski, pro kterého to bude taktéž premiéra v KSW. Polák reprezentující Ankos MMA má profesionální bilanci tři výhry a nulu na kontě porážek. Zkušenosti ovšem sbíral již na amatérské scéně, a také na turnajích v kickboxu a BJJ. V posledním zápase se Dreczkowski představil v bulharské organizaci RPC. Výhra v prvním kole nad Christo Bončevem mu zajistili titul šampiona v polotěžké váze.

Druhou oznámenou dvojici tvoří neporažený Čech Josef Štummer a domácím fanouškům dobře známý Polák Dawid Kareta. Prvně jmenovaný se po dvou úspěšných vystoupeních v RFA přesunul na další level a dokázal uspět i ve své KSW premiéře. Nyní čeká šestadvacetiletého borce nejtěžší test kariéry v podobě extrémně nepříjemného Karety.


Polský bijec se českým fanouškům dostatečně představil v OKTAGONu, kde si něm vylámali zuby Tadeáš Růžička i Peter Gabal. Čest československého MMA poté zachránili Jakub Tichota a Roman Paulus, ale oba měli s šikovným protivníkem obrovské problémy. Kareta má zvláštní styl v postoji, a hlavně velmi kvalitní zem, kde těží ze svých základů v judu. Štummer si tak bude muset ohlídat hned několik aspektů, ale věříme, že má kvality na to, aby dotáhl zápas do vítězného konce.

Zdroj: inthecage.pl, KSW


Další články