Sleduj nás

Tipsport Gamechanger hlásí další dvě posily! Moldavského Drákulu a borce ze Slovenska

Tipsport Gamechanger hlásí další dvě posily! Moldavského Drákulu a borce ze SlovenskaFOTO: OKTAGON MMA

OKTAGON 40 se nezadržitelně blíží a s ním i první kolo milionové pyramidy Tipsport Gamechanger. Už čtvrtého března se tak do Ostravy sletí evropská špička ve veltrové váze na první kolo atraktivního turnaje.

Z posledních několika málo míst, které zbývají k zaplnění, si můžeme odečíst rovnou dvě najednou, protože do boje se hlásí zajímavý borec z Moldavska i osvědčená slovenská mlátička.

Jako prvního si představíme sedmadvacetiletého Iona Surdu, který je šampionem dvou rumunských organizací. Bilance borce s přezdívkou Dracula je dvanáct výher a čtyři porážky, kdy devět vítězství získal před limitem.


„Nejlepší evropské bojovníky přichází do Tipsport Gamechangeru vysát rumunský „Dracula“ Surdu zápasící ve 2 váhovkách. Šampion 2 rumunských MMA organizací je aktuálně #91 světového žebříčku střední váhy, jasná #1 rumunské welterové váhy, a dokonce i vítěz rumunské verze reality show Survivor,“ představil OKTAGON novou akvizici.

Surdu má velmi silná první kola, ve kterých zvítězil již devětkrát. Představil se i v polské KSW, kde jednou vyhrál a dvakrát odcházel poražen. Podlehl zde například Tomaszovi Romanowskimu, kterého poté knockoutoval Patrik Kincl. Naposledy se zápasník polského Ankosu představil na akci UAE Warriors, kde poměrně hladce přejel Brazilce Henderssona Ferreiru.


Druhou posilou je kmenový bojovník OKTAGONu Rado Úškrt, který po posledním zápase v O2 areně projevil zájem být součástí projektu a organizace mu vyhověla.

„Radovan Úškrt (7-3)! Obávaný slovenský striker a finalista druhé řady reality show OKTAGON Výzva se v září 2022 vrátil po 3leté pauze ve velké parádě a už zase mlátí soupeře do země. Po 2 suverénních vítězstvích před limitem si během 3 měsíců rychle získal zpět svůj respekt, a dokonce i účast na turnaji evropských špiček welteru. Jak jim v Tipsport Gamechangeru budou chutnat kladiva muže, který má ze 7 výher 7 knockoutů v 1. kole?“ představil OKTAGON trochu překvapivé jméno, se kterým se počítalo spíše do pozice náhradníka.

Rado se již utkal s Pirátem Krištofičem i Mate Kertészem a oběma shodně podlehl. Otázkou také zůstává, jak zvládne hubnutí do veltrové váhy, ve které jsme jej neviděli dlouhé čtyři roky.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články