Sleduj nás

Teixeira: Já že jsem starý? To budete proti Procházkovi zírat!

Teixeira: Já že jsem starý? To budete proti Procházkovi zírat!
Sázkaři ho znovu odepisují, on se je však opět pokusí přesvědčit o opaku. Glover Teixeira je přesvědčený, že nad Procházkou vyhraje.

Glover Teixeira, který letos na podzim oslaví už třiačtyřicáté narozeniny, vstoupí do hlavního zápasu turnaje UFC 275 jako papírový outsider. A to i navzdory tomu, že tahá krásnou bilanci šesti výher v řadě, kdy porazil taková jména, jako jsou Jan Blachowicz, Thiago Santos, Anthony Smith či Nikita Krylov.

„Je to už skoro zvykem, že vstupuji do zápasu jako outsider, ale podle mě je to dáno tím, že se lidé podívají na můj věk a automaticky mě odepíší,“ reagoval brazilský veterán, v jehož moci je pás šampiona polotěžké váhy, který bude letos v červnu premiérově obhajovat.


„Uvidíte ovšem, kolik z vás si zase vydělá. Poslední dobou na mě sázelo opravdu hodně lidí, vždy na mě totiž byl pěkný kurz a vždy jste si vydělali. Ani teď nečekám, že by se něco mělo změnit. Moji lidé budou i nadále vydělávat, protože určitě vyhraju!“ přislíbil.

Glover Teixeira se pochlubil vítěznou taktikou, která by mu měla přihrát pás polotěžké váhy UFC


Svou taktiku Teixeira sice úplně neprozradil, ale zato nastínil, že všichni vědí, co od něho můžeme očekávat.

„Však mě všichni velmi dobře znáte. Víte, jaký je můj bojový styl. Nejsem sice už nejmladší, ale zato mám zkušenosti. Uvidíme, jaká je Jirkova zem. Tím ovšem ale nevylučuji, že neprověřím ani jeho bradu. Můžu ho vyčerpat a pak něco trefit v postoji,“ vypíchl Teixeira pro ESPN MMA.


Další články