Sleduj nás

Takhle nevypadá člověk, který zrovna ukončil kariéru! McGregor stále trénuje, jako kdyby se připravoval na zápas

Takhle nevypadá člověk, který zrovna ukončil kariéru! McGregor stále trénuje, jako kdyby se připravoval na zápas

Důvody, proč se irský zápasník rozhodl seknout s MMA kariérou, jsme si vysvětlili v předchozím článku. Nejednalo se však o rozloučení definitivní, Conor přeci zápasení miluje a oddělovat ho od jeho oblíbené činnosti by bylo prakticky nemožné.

„Jsem zabezpečený do konce života. Kdybych nechtěl, nemusel bych já ani má rodina už nikdy nic dělat. ALE! Miluji tenhle sport, miluji zápasení, cítím se tu jako doma, a proto si můžete být jisti, že budu pokračovat!“ reagoval Conor ještě na konci minulého roku, kdy se chystal na svůj další comeback, jímž chtěl napravit porážku s ruským sokem Khabibem Nurmagomedovem.


Jak postupně plynul čas, ukazovalo se, že se začíná vyšlapávat cestička, jež by Conora vedla k oné kýžené odvetě. Nejprve se jednalo o duelu s Donaldem Cerronem, následně s Anthonym Pettisem, avšak ani jedna bitva se nakonec neuspořádala. Proč ne? McGregorovy představy se neshodovaly s těmi Dana Whitea, v rámci čehož Conor prakticky z hodiny na hodinu změnil svůj názor ohledně pokračování v UFC a v dění smíšeného bojového umění obecně.


Spousta lidí se kvůli tomu možná až zbytečně vyděsila, že se s mužem známým také jako „Notorious“ viděla na bojišti naposled, ovšem tak tomu vůbec nebylo. Jak nám představil dobře informovaný kanál TMZ Sports, Conor je stále v plném zápřahu a očekává svůj návrat. Neměl by se ovšem odehrávat v kategorii MMA, nýbrž ve světě boxu!

Jak jsme k tomu došli? Cca měsíc dozadu měl Conor na stole velmi lákavou nabídku od Bare Knuckle (kde mimo jiné působí i jeho týmový kolega Artem Lobov či jeho současný rival Paulie Malignaggi), k níž se ale vůbec nevyjádřil. Jak odhalila stanice ESPN, jednalo se o tak lukrativní nabídku, nad níž by se pozastavil naprosto každý.


Kanál TMZ Sports, který potají špehoval na McGregorově tréninku, o této smlouvě neinformoval, nicméně uvedl následující: „Že Conor skončil? Ale kdeže! Ve hře je další byznys, jenž nemusí být nutně spjatý jenom s UFC!“ Jak si lze povšimnout, dohoda s Bare Knuckle je tedy jednou z možných alternativ.

A protože nás všechny spekulace momentálně spojují se světem boxu, nemůžeme opomenout ani případnou odvetu s Floydem Mayweatherem. O ní se sice zatím tolik nepíše, ale budeme-li pozorně sledovat všechny nadávky a rýpance mezi oběma borci, jisté indicie tu jsou. Notorious například slíbil, že dočká-li se odvety, pak Floyda bezpochyby knokautuje, na což Mayweather zareagoval, že by mu odvetu vůbec nedoporučoval, neboť moc dobře ví, jak to dopadlo prvně.


Další články