Sleduj nás

Tak přeci jen na UFC nezanevřel. Cody Garbrandt plánuje po dvojím zklamání návrat zpět do klece

Tak přeci jen na UFC nezanevřel. Cody Garbrandt plánuje po dvojím zklamání návrat zpět do klece

Ztratil titul, prohrál odvetu, zlomil si ruku a zmizel ze scény. To byl scénář, který bývalému šampionovi bantamové váhy připravil sám život, načež se mnozí domnívali, že se s ním v kleci už neuvidí. Opak by ale přeci jen měl být pravdou.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Cody Garbrandt plánuje po dvojím zklamání návrat zpět do klece

O Codym „No Love“ Garbrandtovi se povídalo, že je to jeden z nejlepších zápasníků, jaké kdy UFC v bantamové váze mělo, avšak když se mu narodilo dítě, stal se z něj více ten rodinný typ (aspoň takto nám odůvodňoval svou první porážku s Dillashawem, kterou ještě podpořily bolesti zad) a následně prohrál dva duely proti tomu stejnému soupeři za sebou.


T.J. Dillashaw slíbil, že vyprovodí Codyho ze scény tím nejhorším možným způsobem, a to se mu také povedlo. Bývalý šampion v hmotnostní kategorii do 61,2 kg se svěřil svému blízkému příteli, že i s ohledem na jeho rodinu a zdraví už po těch porážkách necítí nutkání se do UFC vracet, avšak jak se později ukázalo, vše potřebovalo jenom svůj čas, aby se to dalo do pořádku.

Jak nám nyní potvrdil Garbrandtův manažer Ali Abdelaziz, který má pod svými křídly také Khabiba Nurmagomedova nebo Henryho Cejuda, tak Cody vyhlíží svůj návrat, jenž by se měl uskutečnit již teď na jaře. „Cody ‚No Love‘ je na cestě zpátky. Zmizel sice z bojového dění, ale nezmizel úplně ze světa. Poctivě trénuje každý den a těší se na svůj návrat. Mělo by to být při UFC 235 (2. března),“ sdělil skrze MMAjunkie Abdelaziz.Další články