Sleduj nás

Tadeáš Růžička promluvil! Napadení? Nikdo se mi neozval. Budu vás i nadále bavit, Mawar je zpět!

Tadeáš Růžička promluvil! Napadení? Nikdo se mi neozval. Budu vás i nadále bavit, Mawar je zpět!  Foto: Clash of the Stars

Jak to tak vypadá, tak řádění, kterého se Tadáeš Růžička dopustil v ulicích Prahy, zůstane nepotrestáno.

Mawar v posledních několika dnech zmizel z očí veřejnosti a pozastavil činnost svých sociálních sítí. Potřeboval, aby se ta situace, která byla chvílemi opravdu horká, trochu uklidnila.

Teď, po více než měsíci, vydal oficiální vyjádření, v němž se opět doznává ke svému činu, ale zároveň upozorňuje, že se jej pokusí odčinit. Jak? Tím, že bude dřít více než kdy dřív a diváky bude svými zápasy motivovat a bavit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Mawarův vzkaz

„Čau lidi, dlouho jsme se společně neslyšeli, Mawar je zpátky! To, co jste viděli, je mi líto, minulost nezměním, ale především chci říct, že jsem sportovec a chci dělat to, co umím nejlíp. Nejsem žádný násilník. Tady to rozhodně nepromuju, neztotožňuji se s tím a je mi líto, že tohle na mě vůbec vytáhli.

V těchto chvílích vždy poznáte, kdo při vás vždy stál a stojí, a proto si nesmírně vážím svých lidí a těch, co se mnou zůstali i v těchto temných časech.


V mým životě se v podstatě nic nezměnilo. Kromě medií se mi nikdo neozval (žádná policie?), své sociální sítě jsem taky předal svému týmu, abych nemusel číst ty zrůdnosti, a teď se chci stoprocentně věnovat tomu, co umím nejlíp, a to je sportu.

Cítím, že vám něco dlužím. Budu vás nadále motivovat a radovat svými zápasy, jako jsem to dělal doteď. Ukážu se jenom v tom nejlepším světle. A naposledy říkám, je mi líto této situace a všeho okolo a já to teď musím zvládnout a co nejdřív se chci ukázat v ringu nebo v kleci a rozdat tam to, co umím nejlíp,“ vzkázal Růžička srkze své sítě.  


Vyústění?

Když celá tato kauza s napadením vypukla, daly vesměs všechny přední bojové asociace od Mawara ruce pryč. Ondřej Novotný z OKTAGONu prohlásil, že si Růžička ve žlutočerné organizaci již nikdy ve svém životě ani neškrtne. Clash of the Stars Tadeášovi zrušila zápas s Karlosem Bendou a jeho domovská Real Fight Arena mu pozastavila titulový duel, dokud se případ nevyřeší.

Dle nového vývoje událostí to však vypadá, že právě k RFA by se Tadeáš měl vrátit a i trenéři si na svého mladého bojovníka více dohlédnou. Koneckonců když je nedostatek důkazů, platí zde nějaká presumpce neviny.


Další články