Sleduj nás

Tadeáš Růžička: Karlos Vémola by si mě s jeho minulostí vůbec neměl brát do pusy!

Tadeáš Růžička: Karlos Vémola by si mě s jeho minulostí vůbec neměl brát do pusy! Foto: OKTAGON MMA

Karlos Vémola navrhoval, aby byl Mawar vyřazen ze všech organizací, bude-li uznán vinným. A Mawar nezapomíná.

Tadeáš je dle slov svého právníka z nejhoršího venku, žádné odsouzení mu prý „určitě nehrozí“, a tak se pomalu může soustředit na svoji bojovou kariéru. Ta bude obnovena již letos v listopadu, kdy zabojuje o titul lehké váhy RFA.

Ještě předtím si Mawar odskočil na kus řeči k Tomáši Řepkovi do jeho Red Card podcastu. To bylo vlastně poprvé, co od zahájení trestního stíhání vystoupil na veřejnosti. Téma rozhovoru bylo předem zjevně jasné.

„Věřím tomu, že se vše děje z nějakého důvodu a Bůh nám tím všem dává testy i tresty,“ řekl Tadeáš ke kauze ohledně napadení, které však nepovažuje za tak hrozné, aby kvůli němu musel za mříže. „Nikoho jsem nezabil, nikoho jsem neznásilnil, žádná zvířata jsem netýral. Na základě toho, z čeho jsem obviněn, bych neměl jít do vězení, ale jen Bůh ví, jak to doopravdy bude,“ pravil.

Vémola: Růžičku měli vyhodit z gymu i organizací

Posuneme-li se v čase o několik dní zpátky, kdy se každý podivoval nad hrůzností Mawarova činu, přihlásil se ke slovu i Karlos Vémola, který si tehdy zahrál na soudce a jako takový navrhoval jedny z nejpřísnějších trestů.


„Bez ohledu na to, jestli jste zápasník, fotbalista nebo hokejista, takhle se může chovat jenom hovado!“ prohlásil Terminátor v reakci na video z místa napadení, které kolovalo internetem. „Jestli se prokáže, že to je vážně Tadeáš Růžička, tak s ním musí všichni promotéři okamžitě ukončit spolupráci a trenéři by ho měli vyhodit z gymu,“ zněl jeho krutý verdikt, který poskytl zprávám ze CNN Prima News.

Růžička: Zrovna Vémola by měl mlčet

Na odpověď jsme si sice museli počkat, ale nakonec přišla a byla opravdu tvrdá. Mawar si pamatoval a pamatuje slova všech, co ho kdy veřejně kritizovali, a patrně jim to hodlá vracet stejnou mincí.

„Dnes už se dá bojovými sporty živit, což je hodně hlavně díky Conoru McGregorovi. Řekl bych i Karlose Vémolu, ale ten si mě bral do pusy… On sám si prošel stejným peklem, tak nevím, proč má zapotřebí ostatním přitápět pod kotlem, když zná úplně to samé. Nevím, co si o mně myslí, že jsem zač. Myslí si snad, že jen tak chodím po ulici, kde si zvedám ego tím, že napadám lidi?“ divil se Tadeáš, jaké o něm mají lidé předsudky, přitom se on sám za nebezpečného člověka nepovažuje.Další články