Sleduj nás

Strach před bojem? Ale kdeže! Vím, že Pereiru porazím, říká Adesanya

Strach před bojem? Ale kdeže! Vím, že Pereiru porazím, říká AdesanyaFOTO: UFC

Israel Adesanya cítí před čtvrtou bitvou s Alexem Pereirou až nezvykle vysoké sebevědomí. Odkud jej čerpá?

Bývalý šampion s nigerijskými kořeny necítí před jednou z nejdůležitějších bitev své kariéry žádný tlak, naopak vyzařuje sebevědomí a tváří se jako stresu zbavený. To vše má své příčiny.

„Já vím, že jsem lepší jak Alex Pereira, ale prostě jsem to zatím nemohl dokázat. V každém z našich zápasů jsem měl smůlu, v každém mi chyběl jen kousíček, jen štěstěna mi nešla naproti. Teď si jsem ale jistý, že se to už musí zlomit,“ pověděl Adesanya.


A proč se to konečně zlomí? „Protože mě už netíží žádný stres, žádné povinnosti, žádný tlak. Jsem kompletně volný a nic mě netlačí. To je obrovská výhoda, kterou hodlám zužitkovat,“ pronesl bývalý šampion na YouTube kanálu The Rock.

„Povím vám jednu věc. Nebojím se, a naopak konečně stoprocentně věřím, že Alexe porazím. Teď je ten tlak na jeho straně a já vím, že ho to potopí. To, co jsem minule nezvládl dotáhnout do úspěšného konce, teď určitě dotáhnu,“ odhalil, na co se máme připravit.


K duelu mezi Adesanyou a Pereirou dojde 8. dubna na turnaji UFC 287 v Miami. Na hlavní kartě se objeví také Jorge Masvidal s Gilbertem Burnsem či mladý talent Raul Rosar Jr. s Christianem Rodriguezem.


Další články