Sleduj nás

Souboj s Kinclem mě vůbec nezajímá, jedině duel s Karlosem má smysl! utnul pochybnosti Attila Végh

Souboj s Kinclem mě vůbec nezajímá, jedině duel s Karlosem má smysl! utnul pochybnosti Attila VéghFOTO: OKTAGON MMA

Nedávný turnaj OKTAGON 43 přinesl zásadní změnu v poměru sil na domácí scéně. Patrik Kincl dokázal vítězstvím vystoupit ze stínu Karlose a nyní se mu dostává zasloužené pozornosti mainstreamových médií.

Vzhledem k Inspektorově věku a zápasové inteligenci může ve střední váze kralovat opravdu dlouho. Ihned po velkém vítězství se navíc objevila možnost obrovského money fightu s Attilou Véghem.

Patrik se o snaze získat opasek v polotěžké váze zmínil již před turnajem. Vše nabralo konkrétnější kontury, když slovenská legenda přišla po jeho zápase do klece a proběhl krátký staredown.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Karlos Vémola navíc před odvetou s Kinclem prohlašoval, že pokud neporazí Inspektora, nebude mít odvahu vyzvat bývalého šampiona Bellatoru. Vše ovšem pravděpodobně proběhne podle původních plánů, protože Attila má v hlavě pouze zápas s Terminátorem.

„Ze zápasu s Patrikem bych nic neměl, není to moje váha. Kdybych vyhrál, tak z toho nic nemám a on tím nic neztratí. Naopak kdybych já prohrál, tak ztratím všechno. Už dlouho říkám, že nepotřebuji žádné další cíle. Pokud je řeč o MMA zápase, tak jdu jedině s Karlosem. Beru ho jako rovnocenného soupeře. Nepotřebuji jít s nikým jiným. Lidé mě sice občas vyzívají, ale od toho chci mít klid. V první řadě se musí také vyjádřit Karlos a až nakonec já. To je na tom to nejlepší, že to ve finále rozhodnu, jestli to bude, nebo ne,“ vyřkl nejspíš definitivní verdikt Attila pro sport.cz.


Patrik Kincl se tak bude muset zaměřit na jiného soupeře. Další vyhlédnutý terč Kaik Brito je na odchodu do UFC. Od vysněného angažmá jej dělí pouze úspěšně zvládnutý duel v DWCS, který jej čeká na podzim.

Pokud Brazilec OKTAGON opustí, uvolní se tím veltrový titul, o který měl Inspektor také zájem. Ve střední váze jej dříve nebo později bude chtít otestovat rozjetý Polák Robert Bryczek.


Další články