Sleduj nás

Sivák přestal komunikovat a neodpovídá, jeho boj o titul je zrušený, potvrzuje matchmaker

Sivák přestal komunikovat a neodpovídá, jeho boj o titul je zrušený, potvrzuje matchmakerFOTO: OKTAGON MMA

Měla to být životní příležitost, ale Vašek Sivák do ní nezasáhne. „Důvod zná jen on, přestal komunikovat a neodpovídá,“ řekl muž, jenž titulovou bitvu v RCC domlouval.

Tak tohle je peklo. RCC Fair Fight přišel o svůj hlavní trhák, který měl z jedné poloviny obstarat český postojový talent Václav Sivák. Ten se podle ohlasů z jeho okolí zřejmě zranil, ale takové informace v Rusku nemají. To, co bylo řečeno, je jen, že z avizované mistrovské bitvy sešlo a že šampionovi Kiamranovi Nabatimu bude nabídnut nový soupeř.

„Zápas je od čtvrtka oficiálně zrušený, určitě ne odložený,“ řekl hned zostra matchmaker Martin Wodecki, který stál u zrodu této mistrovské bitvy. On sám byl celou situací poměrně překvapen, ale zároveň pořádně frustrován. „Nabati dostane jiného soupeře do titulové bitvy," podotkl pro portál sport.cz.


Proč ovšem ke zrušení původně domluveného zápasu došlo? „Důvod zná jen Vašek. Přestal komunikovat a neodpovídá manažerovi, ani mně. Co vím, tak zraněný není. A věřím, že je celkově v pořádku. Navíc ještě před dvěma týdny s manažerem tvrdili, že se připravuje a všechno je OK. Alespoň mohl napsat sms a celkově dát vědět, co a jak se stalo," líčil Wodecki.

„Vašek přestal komunikovat v době, když se měla podávat víza. V té chvíli již byly i letenky koupené a podobně. Pár dnů jsem mu proto dal čas, až včera jsem to musel zrušit. Je totiž potřeba najít soupeře pro šampiona Nabatiho,“ dodal.


Turnaj RCC Fair Fight, který se má konat už 18. února, tedy oficiálně na short notice dostane titulového náhradníka. Ta situace okolo Vaška se určitě vyjasní, ale může to ještě pár dní trvat.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Sebastian Fapšo předvedl v Rusku výborný výkon! Padl ale těsně na body

Druhý československý zástupce se v krátké době představil na ruském území a ani tentokrát si vítězství domů nepoveze. Po Tadeáši Růžičkovi absolvoval náročnou cestu i Sebastián Fapšo, ke kterému se měl podle původních plánů přidat i Václav Sivák. Ostravský Bad Boy však svůj duel kvůli zranění zrušil, a tak se oči fanoušků upíraly pouze na slovenský Tank.

Sebastian Fapšo předvedl v Rusku výborný výkon! Padl ale těsně na body