Sleduj nás

Shopaholic je nejhezčí dívka, jakou jsem kdy viděl, říká bojovník Kunštár. Pere se o ni s dvěma nápadníky

Shopaholic je nejhezčí dívka, jakou jsem kdy viděl, říká bojovník Kunštár. Pere se o ni s dvěma nápadníkyFoto: RedFace

Petr Kunštár je bojovníkem organizace RedFace, který se zamiloval do velice žádoucí dívky. Ta ho údajně loni v září svedla na toaletách a od té doby spolu tvoří přerušovaný pár.

Již za necelé dva měsíce bude Petr zápasit v Praze a pakliže vyhraje (i když to výsledkem není zrovna podmíněno), tak požádá influencerku Adélu Pulcovou alias ShopaholicAdél o ruku. Zde je třeba podotknout, že má influencerka již zarezervovaný VIP stolek přímo u klece, takže svým způsobem nebude z ničeho překvapená.

„Tak Adélka to ví, že se peru nejen kvůli naší lásce, ale i synovi, kterého spolu budeme mít. Mám s námi velké plány a nemůžu se dočkat, až je naplním,“ poreferoval zamilovaný bojovník na svém Instagramu, kde rovnou natočil, jak šel své lásce koupit zlatý řetízek k Valentýnovi.


„Na to, jak jsme se seznámili, nikdy nezapomenu. Svedla mě tenkrát (v září na RedFace 2) po zápase. Zatáhla mě na toaletu a ukázala mi své orální dovednosti. Původně jsem se k tomu neměl, ale postupně jsem poznal Adélku jako člověka a upřímně se do ní zamiloval. A nejvíce mě těší, že na RedFace 3 budu mít zápas s jejím bývalým Janem Kulasem, který Adélce dlouhé měsíce ubližoval, takže teď můžu ublížit já jemu,“ řekl Kunštár.

No jo, jenže tady ten příběh stále není kompletní. Jako každá povídka, i naše má dvě protichůdné verze, a zatímco Kunštár si žije na obláčku, Shopaholic románek s bývalým narkomanem původem ze Sokolova striktně odmítá. A odmítá to i proto, že si údajně nyní našla novou známost.


„Všechny holky mi mohou závidět, protože jsem si našla dokonalého chlapa. Je krásný a hodný. Nepoužívá ani TikTok, ani Instagram, ale zato je velice pracovitý,“ popsala Shopaholic skrze Instagram svůj nový objev, o kterém však mnoho dalších dívek řeklo, že jde o podvodníka ze seznamky. Jedny ženy ho poznaly jako Martina Jindru, druhé jako Josefa Baloga. A své k tomu měl co říct i Petr Kunštár.

„Tak Adélka je přitažlivá dívka, vůbec se nedivím, že se o ni kluci perou, ale jsem si jistý, že nikoho nemá a s nikým jiným nežije. Není to tak dávno, co mi projevila lásku, tak proč by ji projevovala ještě někomu dalšímu a proč by si nechala zarezervovat stolek na můj zápas, kde ji hodlám požádat o ruku? Věřím tomu, že i Jan Kulas ji pořád miluje, ale všichni mají smůlu, je jenom moje!“ vzkázal Kunštár velice rázně.


Další články