Sleduj nás

Sen se stal skutečností! Hvězda KSW jde dobýt Ameriku

Sen se stal skutečností! Hvězda KSW jde dobýt AmerikuFOTO: KSW

Premiéra, na kterou je lepší zapomenout! Přesně takový osud potkal chorvatského Robocopa v jeho prvním zápase pro organizaci ONE Championship. Očekávaný duel s Rusem Muradem Ramazovem ukončil již v prvním kole kopanec do citlivých míst bývalého šampiona KSW. Ten nebyl schopný pokračovat a zápas byl ukončen bez výsledku.

Ramazov tak sice udržel svoji neporazitelnost, ale těšit jej to určitě nemohlo. ONE FC ovšem Soldiče příliš šetřit nebude ani v následujícím zápase. Švédská sekera Zebaztian Kadestam má za sebou v asijské organizaci již deset zápasů, během kterých prokázal své kvality. Navíc se předvedl jako bijec, který jde až na hranu sebezničení, takže nás rozhodně čeká pořádný ohňostroj násilí.

“Jako vždy budu na svého soupeře tlačit a věřím, že mám schopnosti na to jej ukončit. To jsem již předvedl v Cage Warriors a KSW, teď se ukážu i v zámoří, že umím být nejlepší. Nemůžu se dočkat," věří si před zápasem Roberto Soldič, což potvrdil v rozhovoru pro asianmma.com.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Pro stále teprve osmadvacetiletého borce je tento zápas důležitý hned z několika důvodů. ONE si vybral díky možnosti bojovat v několika disciplínách a držet titul v MMA, ale zároveň i Muaythai a kickboxu. Ve všech těchto bojových odvětvích si Soldič věří, ale pokud narazí ve své nejsilnější disciplíně, bude muset své ambice přehodnotit. Turnaj se navíc odehraje v Coloradu, takže bude Robocop pod drobnohledem skautů UFC a Bellatoru. Obě organizace o něj stály již při odchodu z Polska, ale ONE FC nabídlo suverénně nejlepší podmínky.

"Mrzelo mě, že jsem v prvním zápase nemohl ukázat, co opravdu umím. Teď přišla ta chvíle se předvést, navíc ještě v USA. Beru to jako extra motivaci. Vyrůstal jsem v malé vesničce v Bosně a nyní budu bojovat v USA. Je to opravdu velká věc pro můj lid a mou zemi. Zápasil jsem po celé Evropě, ale teď přišel ten čas se ukázat v Americe a Asii," uzavřel Soldič emotivně své interview.Další články