Sleduj nás

Sekne půvabná Paige VanZant s MMA? Údajně si našla lepší byznys, díky němuž z ní pánové nespustí oči

Sekne půvabná Paige VanZant s MMA? Údajně si našla lepší byznys, díky němuž z ní pánové nespustí oči

Doposud se vedly dlouhé diskuze o tom, zdali má pětadvacetiletá rodačka z Oregonu dost zkušeností k tomu, aby si vybojovala novou smlouvu v UFC. Za pár dní se však touto otázkou vůbec nebude muset zabývat, neboť si našla „koníček“, který její příjmy v podstatě zdvojnásobuje.

V případě Paige VanZant se až překvapivě mnoho lidí divilo, proč dívka s takto úchvatným tělem vstupuje do klece a nechává si rozbít obličej. Následně i ona sama pochopila, když jí začalo oslovovat čím dál více sponzorů, že se může nechat lépe prodat. A tak si nechala zvětšit poprsí a začala se fotit do časopisů s trochu lechtivým podtextem.

Díky těmto snímkům se Paige VanZant stala slavná i mimo bojovou scénu. Nyní uvažuje, že se vydá na dráhu modelingu, díky čemuž by s UFC mohla nadobro skončit.

„Je pro mě těžké představit si perspektivní budoucnost (v UFC), když mám uzavřené dohody, které mi vydělávají více peněz za to, že sedím doma a zveřejňuji obrázky na instagramu,“ prozradila mladá bojovnice v MMA show Ariela Helwaniho.


Paige se naposledy nechala fotit pro americký fotografický sportovní magazín Sports Illustrated, v němž se představila v horké letní kolekci, kde je vyobrazena pouze v plavkách. V téže trendu pokračuje i na sociálních sítích, k čemuž přiřadila i sponzorské reklamy.

„Díky sponzorským dohodám a sociálním sítím by to pro mě z finančního hlediska byla jednoznačně ztráta, kdybych se plně soustředila jenom na zápasení. Kdybych měla zastavit vše, abych se mohla soustředit jen na UFC, hodně bych na tom finančně tratila,“ povídala půvabná bojovnice.

Obecně je však potřeba podotknout, že MMA oproti boxu častokrát bývá finančně nedoceněné. Spousta zápasníků si stěžovala, že si zaslouží větší peníze, než co jim UFC nabízí. Vůdčím těchto sporů byl nedávno třeba i Cody Garbrandt, jenž nezapomněl podotknout, že všichni lidé věnující se smíšeným bojovým sportům finančně ztrácí. Totéž platí i v UFC.


„Když jsem se naposledy bavila s vedením, řekli mi, že mi nemohou platit víc, než kolik dostává šampionka divize,“ vracela se ke slovu Paige. „Dobře tedy, ale proč mě srovnávat jen k šampionce? Všichni zde si zaslouží více peněz. Chci opravdu značně zvýšený plát, mám-li být upřímná.“

Paige VanZant má ve své současné smlouvě s UFC platný pouze jeden zápas. Až se z něho vybojuje, bude volná. „S vědomím, že je tohle můj poslední zápas, do toho chci dát všechno. Chci jím ukázat svou skutečnou hodnotu,“ dodávala.


Další články