Sleduj nás

Šéf RFA odpovídá, co teď bude se Sivákem. Keita? „Na domácí scéně není nikdo, kdo by ho ohrozil“

Šéf RFA odpovídá, co teď bude se Sivákem. Keita? „Na domácí scéně není nikdo, kdo by ho ohrozil“Foto: RFA

Stovky fanoušků bojových sportů se netrpělivě ptají, zda někdy uvidíme Vaška Siváka postavit se tváří v tvář Losenemu Keitovi. Belgický šampion mu totiž nedávno adresoval výzvu na Eden, ale zatím se zdá, že pro RFA hvězdu zůstává reálnější zahraniční soupeř.

Belgický král volá z Oktagonu

V bojových komunitách kolují ty nejbizarnější zvěsti, ale někdy se stane, že se z nich vyklube opravdová senzace. Losene Keita, dravý Belgičan s dvěma tituly v Oktagonu, si už od konce loňského roku pohrává s myšlenkou velkého zápasu proti Vašku Sivákovi. Oba si přes sociální sítě posílají výzvy a vtípky – co na to ale samotný šampion Oktagonu?

„Lidi, představte si tu atmosféru, když bychom zápasili na Edenu a šlo třeba o Underground titul,“ vyzval Keita svého rivala přes Instagram.

Je potřeba říct, že Keita je v současné době na vrcholu sil. Potvrdil to, když během Tipsport Gamechanger turnaje ukázal, proč se mu přezdívá Belgičan s neomezenou zásobou granátů v pěstech. Počínal si sebejistě i v odvetě s Ronaldem Paradeiserem, a tak se nyní Ondřej Novotný – šéf Oktagonu – snaží najít soupeře, který by ho dokázal aspoň trochu potrápit.

Slovo Borise Marhanského

Mohl by se skutečně Sivák v Edenu utkat s Keitou? Vypadá to, že ne. RFA si svou hvězdu bude chtít hlídat a sám Boris Marhanský nedlouho po Sivákově vítězství přiznal, že už pro svého šampiona chystají další zápas – 30. května v Ostravě.


„Nečekám, že by ještě tento rok Vašek zápasil s někým z domácí scény. Není tam nikdo, kdo by ho ohrozil. Chceme mu přivézt opravdu kvalitní zahraniční jméno, aby dokázal, že patří k absolutní světové špičce,“ prozradil Marhanský pro sport.cz. 

Nejenže tak zůstane Sivák s největší pravděpodobností v roli nedostižného krále českého a slovenského prostředí, ale navíc to vylučuje i možný zápas s Milanem Palešem, o kterém se rovněž spekulovalo. A zároveň představa velkolepé show v Edenu proti Keitovi se proto zase o kousek vzdálila.

Zdroj: Losene Keita Instagram, sport.cz


Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Zatímco vy dojídáte cukroví, on hladoví. Procházka trýzní tělo pro úspěch

Většina z nás se po svátcích teprve odhodlává k první návštěvě posilovny, avšak Jiří Procházka posouvá limity lidské vůle do sfér, o kterých se běžným smrtelníkům ani nezdá. Bývalý šampion UFC se na sociálních sítích svěřil s rutinou, která zahrnuje pravidelné a dlouhé hladovění, čímž znovu dokazuje, že jeho cesta bojovníka není jen o tvrdých úderech v kleci.

Zatímco vy dojídáte cukroví, on hladoví. Procházka trýzní tělo pro úspěch

Režim, respekt a vaření na cele. Karlos ví, jak přežít, tvrdí znalec jeho poměrů

Už více než týden se Karlos Vémola dívá na svět skrze mříže vazební věznice. Soud ho tam poslal kvůli podezření z účasti na organizované drogové trestné činnosti, což vyvolalo v Česku mediální bouři. Zatímco veřejnost spekuluje o vině či nevině, lidé z jeho blízkého okolí poodkrývají, jak Terminátor tuto krizovou situaci snáší a kde leží jeho největší slabina.

Režim, respekt a vaření na cele. Karlos ví, jak přežít, tvrdí znalec jeho poměrů

Muradov míří do polské FAME: Ve hře je luxusní auto za miliony

Zatímco fanoušci domácí scény marně vyhlíželi sjednocující bitvu o krále střední váhy, Makhmud Muradov udělal krok stranou, jenž mnohým vyrazil dech. Uzbecký bojovník vymění klec Oktagonu za polskou show, kde se v pyramidě popere o luxusní automobil. „Když se pro něco rozhodne, těžko mu to rozmlouváte,“ pokrčil rameny promotér Ondřej Novotný a potvrdil, že hvězda má pro tento „výlet“ zelenou.

Muradov míří do polské FAME: Ve hře je luxusní auto za miliony

Čepo promluvil o facce pro Siváka: Prodal lístek od Rytmuse a vysmál se majiteli

Místo VIP servisu výchovná facka a vyhazov, tak dopadl večer pro jednu z největších hvězd domácího postoje. Dlouho se o tom jen špitalo, leč nyní „El Chapo“ prolomil hradbu mlčení a detailně popsal, proč musel Václav Sivák opustit turnaj Fight Night Challenge. Nebylo to kvůli rivalitě, nýbrž kvůli sérii prohřešků, které vyvrcholily fyzickým střevem.

Čepo promluvil o facce pro Siváka: Prodal lístek od Rytmuse a vysmál se majiteli