Sleduj nás

Šéf organizace RFA: Policie sice stále prošetřuje sázkový skandál, ale pro nás je stejně Gábor přínosem

Šéf organizace RFA: Policie sice stále prošetřuje sázkový skandál, ale pro nás je stejně Gábor přínosemFoto: Real Fight Arena

Oblíbený slovenský bijec se na domácí scéně představí po déle než roční odmlce. Ta byla vyplněna vyšetřováním kvůli podezření ze sázkového podvodu a také jasnou prohrou v ACA. 18. května však dostane Boráros šanci na vykročení k lepším zítřkům.

Od února loňského roku se nad Gáborovou hlavou vznáší vážné obvinění. Zápas na turnaji FABRIQ nese všechny známky ovlivnění, které proběhlo za jednoznačným účelem. Tím bylo oškubání sázkových kanceláří, což si nechtěl nechat líbit zejména Tipsport, který okamžitě učinil potřebné kroky. Podle mluvčí Prezídia Policejního Sboru Denisy Bárdyové vyšetřování stále probíhá, a proto nelze zveřejňovat žádné další informace.

Od Borárose dal na základě tohoto podezření ruce pryč jeho domovský Oktagon. „Beast“ si s těžkou životní situací poradil po svém a přeběhl k největšímu domácímu konkurentovi. RFA uvítalo populárního zápasníka s otevřenou náručí, protože si dobře uvědomuje, že bez jmen, která táhnou, budou turnaje těžko vyprodané.


„Určitě je posilou. Byl to velký talent, který možná úplně nenaplnil svůj celý potenciál. Věřím, že teď, když dostal druhou šanci, bude makat a předvádět super výkony. Táhne pozornost médií, což je pro nás přínosné. Pro slovenský trh je to naše nejzvučnější posila,“ netají se velkým očekáváním Boris Marhanský.

Věhlasná akvizice dostane šanci se předvést již 18. května na turnaji v Novým Zámcích. Společná akce RFA a IAF nabídne střet Borárose s Komuenhou. „Černý Panter“ má sice na kontě pouze šest zápasů, ale čtyřikrát vyhrál a MMA se věnuje se stoprocentní pozorností. To se o jeho soupeři říct nedá, protože Gábor má již týden po turnaji RFA naplánovaný celebrity souboj v boxu na maďarském turnaji organizace Kiliti Promotion, kde se utká s hvězdou Tik-Toku Patrikem Tobakem.


„Gábor chce zápasit. Zda se to podaří, a výkony budou podle představ, to uvidíme. Chce i moderovat a dělat podcasty. Je až hyperaktivní. Jeho problémy neřeším. Nevím ani jak se kauza vyvíjí. Když bude něco vyšetřené, musí nést následky. Pokud nic není, platí presumpce neviny,“ postavil se za Gábora jeho šéf Marhanský v rozhovoru, který poskytl serveru sport.sk.

Jiného názoru je očividně sázková kancelář Tipsport. Ta sice s RFA spolupracuje, ale na zápasy zdiskreditovaného bojovníka kurzy nevypíše.

„Společnost Tipsport SK nadále poskytuje plnou součinnost orgánům činným v trestním řízení. Nadále tak platí, že v naší kurzovní nabídce se zápasy Gábora Borárose už neobjeví,“ uvedl mluvčí sázkové kanceláře Filip Timár.


Zdroj: sport.sk


Další články