Sleduj nás

Clash to tady válcuje! Vždyť i Vémola tomu dal přednost před Oktagonem, hodnotí aktuální scénu známý promotér

Clash to tady válcuje! Vždyť i Vémola tomu dal přednost před Oktagonem, hodnotí aktuální scénu známý promotér FOTO: Clash of the Stars

Jeho organizace se marně snaží nabourat hegemonii Oktagonu, a tak se šéf Real Fight Areny vydal opisovat na galavečer Clash of the Stars 7. A turnaj plný bizáru jej svojí atmosférou naprosto uchvátil.

Za chvilku to budou dva roky od prvního turnaje, který Real Fight Arena uspořádala. Představy zkušeného promotéra, který má na svědomí například velké hudební festivaly, byly asi trochu jiné. RFA se sice dokázala etablovat na domácí scéně, ale její pozice je stále méně výrazná, než co by si vynaložené prostředky zasloužily. Na druhé straně je organizace Clash of the Stars, která během 7 turnajů uchvátila česko-slovenskou scénu a jejíž popularita stále raketově stoupá.

„Myslím, že Clash teď převálcuje každého v Čechách i na Slovensku. Atmosféra na turnaji byla opravdu neskutečná. Pochopil jsem, že pro jejich fanoušky je tohle jistý druh odreagování se a také velká zábava. Základ jsou skvěle zvládnuté sociální sítě. Strhávají na sebe pozornost. Dokonce i největší hvězda Oktagonu se radši zúčastnila Clash of the Stars, než aby se dívala na turnaj své organizace,“ připomněl Marhanský prominentního diváka na svém Instagramu, kterým nebyl nikdo jiný než Karlos Vémola.


„Terminátor“ byl v minulosti s účastí v Clash of the Stars spojován a stále je zde možnost, že po skončení kariéry vyrazí vydělat hodně peněz za málo práce. To bylo ostatně Karlosovo heslo již v minulosti, kdy doručoval blesková ukončení a vysvětloval, že není placen za přesčasy. Pokud však nebude chtít kasírovat Tomáše Le Syho za snadnou demolici soupeřů, může se s klidem vrhnout na sportovní sázení.

„To, jak se tady fandí, je neuvěřitelný. Ani na Oktagonu nám tolik nefandí od začátku do konce. Před zápasem jsem říkal, že Bejr to neudrží v hlavě a Soukup vyhraje diskvalifikací. Škoda, že jsem si na to nevsadil,“ litoval Karlos promarněné příležitosti. Naštěstí pro něj není všem dnům konec. Pokud v létě skutečně odejde do sportovní penze, bude mít spoustu času na návštěvu turnajů Clash a obírání sázkových kanceláří.Další články