Sleduj nás

Sean O’Malley: Na Yana nemusím ani trénovat, jasná výhra

Sean O’Malley: Na Yana nemusím ani trénovat, jasná výhra
Sean O’Malley se vůbec netají tím, že se na svou největší bitvu kariéru nepřipravuje tak, jak by měl.

Petr Yan je bývalý šampion bantamové váhy. Ještě nedávno byl, a možná stále je, papírově nejsilnějším bojovníkem v divizi. Takováto fakta ze zdravého rozumu jistě není dobré přehlížet.

Sean O’Malley je ovšem člověk, který žije ve vlastním světě. V tom ještě nikdy nepohrál, a jak je vidno, tak je i neporazitelný. Proto se nemusí ani na hrozbu v podobě Yana nějak více připravovat.

Sean O Malley pri boji v UFC Sean O’Malley

Sean O’Malley má jasno


„S*át na Petra!“ uvedl Sugar ve svém podcastu. „Lidé mě pořád kritizují: ‚Hele, ty bys měl dělat tohle a tamto.‘ Jenže nikdo z vás nežije v mé kůži. Nevíte, čeho jsem schopen,“ vyjasňoval.

„Kdybyste mě znali, tak víte, že Petr je soupeř, na kterého nemusím ani trénovat, abych ho porazil,“ předeslal velmi pohotově.


Co ovšem nějaký respekt k protivníkovi a jeho kvalitám? Přeci jen je Yan prvotřídní postojář, špatně čitelný a velmi agresivní.

„Neříkám, že Petra nerespektuji. Všechna čest za vše, co ve své kariéře dosáhl. Pouze si jsem vědom jeho a mých kvalit, které jsou diametrálně odlišné. Pevně věřím ve svou výhru,“ uzavřel O’Malley.

https://top-fight.cz/box/fury-joshua-je-podle-me-jenom-pozer-na-tyhle-typy-ani-nemusim-trenovat/


Další články