Sleduj nás

S kým bude bojovat Vémola na Štvanici? Zase jen potrava a velká bublina, říká Kincl

S kým bude bojovat Vémola na Štvanici? Zase jen potrava a velká bublina, říká Kincl
Štvanice se blíží a Karlos by si rád na venkovním turnaji připnul pás pro šampiona polotěžké váhy.

Bohužel, původně avizovaný soupeř, kterým měl být Brazilec Xavier, ze souboje s Terminátorem vycouval, což zdůvodnil potřebou delší přípravy. Tomu se Karlos Vémola bez váhání vysmál a požádal organizaci o sehnání adekvátní náhrady, která by mohla bojovat okamžitě o titul.

https://twitter.com/i/status/1537437531486113793

„Xaviere, slyšel jsem, že se mnou zápasit nechceš. Meleš sračky o tom, že nemáš dost času na přípravu, ale já o tom souboji s tebou mluvím poslední tři až čtyři měsíce. No co, nemusím zápasit o ten titul s tebou. Jediné, co chci, je to, abych měl opasek přes rameno. Budu tedy zápasit s kýmkoliv, koho přede mi Ondra a Palo postaví,“ apeluje Karlos na hlavní tváře OKTAGONu.

Od výzvy neuběhl ani týden a našel se první zájemce, kterého žlutočerný titul zlákal. Srbský zápasník Aleksandar Ilič se na svém Instagramu nebál vypustit pořádně ostrou odpověď.


https://twitter.com/i/status/1538549930377232387

„Joker je tady. Můj manager mi řekl, že OKTAGON má volné místo v titulovém zápase polotěžké váhy. Připravoval jsem se na účast v sezóně PFL, ale klidně budu bojovat o tenhle titul. Karlos je velmi dobrý zápasník a velká hvězda OKTAGONu. Mám na svém kontě sedm knockoutů v prvním kole a Vémola bude můj 8!“

https://twitter.com/i/status/1384524384442978305


Ilič je na první pohled velmi zajímavý soupeř, který se dokázal prosadit i v KSW, kde vypnul například Damiana Janikowského. Ten je stejně jako Karlos především vynikající wrestler, a proto se zdá, že by se Štvanice mohla dočkat zajímavého duelu.

Nadšení z možného zápasu Vémola vs. Ilič ovšem nesdílí současný šampion střední váhy Patrik Kincl. Ten na svém Instagramu reagoval následovně.

„Tož taková klasika. Papírově zajímavý a šikovný borec s pěkným rekordem. Jen tedy zápasí o váhu níž, žebříčkově na konci druhé stovky a pro jistotu čistý postojář. Žádné překvapení.“

Soupeři pro Karlose se určitě nehledají lehce a každé ohlášené jméno budí velké množství ohlasů. V Německu dostal Terminátor Poláka s černým pásem v BJJ a výsledek máme všichni v živé paměti. Nyní je pravděpodobně na řadě pohyblivější borec s nebezpečným strikingem.

Další články