Sleduj nás

Rytmus vs. Gábor Boráros? Slováci v prosinci uspořádají zápasy celebrit, představí se i Attila Végh

Rytmus vs. Gábor Boráros? Slováci v prosinci uspořádají zápasy celebrit, představí se i Attila Végh
Držte si klobouky! Už 27. prosince vypuknou na Slovensku souboje celebrit, které pořádá nová bojová organizace Fight Night Challenge. A jak se zdá, karta bude pořádně nařachaná. Do boje půjde Rytmus i Attila Végh!

Organizace FNC pro všechny milovníky bojových sportů připravuje hodně zajímavý galavečer, kde uvidíme bojovat celebrity z Česka i Slovenska. Akce proběhne těsně před turnajem OKTAGON 30 a očekává se, že divákům nabídne nevšední zážitek. Půjde především o boxerské zápasy.

Hlavní hvězdou večera bude slovenský bojovník Attila Végh, který už v minulosti avizoval, že si chce dát zápas v boxu. Hodně se spekulovalo o tom, že by jeho soupeřem mohl být zápasník Newton, se kterým má nerozhodnou sérii 1:1.


Attila porazil Newtona v roce 2012, jenže pak s ním v roce 2014 prohrál. Oba zápasy tehdy proběhly pod hlavičkou organizace Bellator, kde byl Végh šampionem. A jak se zdá, tyhle spekulace se pravděpodobně vyplní a skutečně dojde na souboj Végh vs. Newton 3.

Dále se můžete těšit i na rappera Rytmuse, který by se měl podle našich zákulisních informací utkat v boxerském duelu s Gáborem Borárosem. Pokud se tahle spekulace potvrdí, tak to bude znamenat, že Gábora budou čekat hned dva boxerské souboje. Nejdřív s Rytmusem a poté s hercem z ulice Jakubem Štáfkem. A to ještě není vše. Na akci se dále představí Jakub Gazdik aka Pretorian, Laky Royal, Farkaš, Tlkanec a další...

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články