Je z něj mediální tvář, partner topmodelky i bojovník s novým zápalem. Radek Roušal poprvé otevřeně promluvil o vztahu s Nelou Slovákovou. Pochvaly, vděk, ale i přiznání, že bez ní by se prý neposunul tak rychle.
POUZE DNES: Získej zdarma 400 free spinů jen za registraci
Jak vznikal pár, o kterém se mluví
Spekulace, útržky z Instagramu, fotky z výtahu a hádání podle dlaždiček. Vztah Radka Roušala a modelky Nely Slovákové bavil fanoušky dlouho předtím, než ho potvrdili. A jak sám Radek přiznává, bavilo to i je.
„Tohle jsme si my oba užívali moc. Hráli jsme si s tím. Ven jsme dávali jen to, co jsme chtěli, zbytek nechali na lidské fantazii,“ sdělil serveru kaocko.
Láska, která zrychluje progres
Roušal mluví o Nele s takovou vděčností, že je těžké neuvěřit.
„Vztah s mým miláčkem je jedna velká pohádka. Stal se ze mě lepší člověk.“
Přiznává, že ačkoliv se o jeho růst staral tým, teprve s Nelou se věci daly do pohybu.
A i když byl vždy cílevědomý, úspěšná partnerka prý zvyšuje jeho vnitřní nároky. „Snažím se být co nejlepší ve všech směrech.“
Nela jako MMA parťačka
Modelka se prý s prostředím bojových sportů sžila rychle. Obdivovala McGregora a dnes má „vlastního doma“.
„Říkala mi, že se jí vždycky líbil Conor McGregor, a já jsem mu dost podobný. Teď má svého Conora doma!“
Kromě vizuální podoby je ale klíčová i podpora. „Drží váhu se mnou, hlídá, co jím. Nedovolila by mi sníst nic, co by mi mohlo uškodit.“
Bez stínu: žádné mouchy, jen štěstí
„Co mám na Nele nejradši? Jak je krásná, chytrá, usměvavá. Pro mě je to scifi žena.“
A pokud jde o její „mouchy“? Roušal s úsměvem tvrdí, že ho na ní nic neštve. Zato ona prý trpí jeho zapomnětlivostí a neschopností vysvětlit, proč den co den vstává v osm, aby v devět už dostával rány do hlavy.
Na děti ještě čas, zatím si užívají jeden druhého. „Život je jen jeden. Všechno máme před sebou.“
Hejtům navzdory: „Navážet se do partnerky je ubohý“
Na turnajích bývá Nela vidět. A tím přitahuje nejen obdiv, ale i kritiku. Některé narážky zazněly dokonce i z úst bojovníků jako Frimpong nebo Shem Rock.
„Nikdo z nich nemá co říkat. Navážet se do partnerek bojovníků je dost ubohý!“
Roušal si svou partnerku zjevně chrání. A není divu, podle jeho slov je to žena, kterou by si přál každý, ale má ji on.