Sleduj nás

Rockhold nechápe, jak může Smith bojovat o titul: Neporazil by ani nikoho lepšího ze střední váhy

Rockhold nechápe, jak může Smith bojovat o titul: Neporazil by ani nikoho lepšího ze střední váhy

Jon Jones vs. Anthony Smith mají být hlavním tahákem jinak nabitého večera pro kartu UFC 235 v Las Vegas. Bývalý šampion Luke Rockhold ale doteď nemůže pochopit, jak mohlo UFC něco takového vůbec připustit. Podle jeho slov se Smith nezmůže ani na nikoho lepšího ze střední váhy.

Je možná pravda, že rekord Anthonyho Smitha (31-13-0) není z pozice potenciálního šampiona zrovna oslnivý, avšak je nutné také dodat, že z posledních šestnácti duelů zklamal jenom dvakrát, a to proti Cezarovi Ferreirovi (na body) a Thiagovi Santosovi (TKO).

Jon Jones vs. Anthony Smith


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Mezi „Lionheartovy“ poslední skalpy se připsal Volkan Oezdimir (15-3-0), po němž Smith prohlásil: „A teď chci tu podvodnickou krysu Jona Jonese.“ Chvíli to sice trvalo, ale nakonec mu Dana White vyhověl.

V souvislosti s tím se začalo spekulovat, zdali jsou jeho schopnosti natolik dobré, aby mohl jindy neomylného „Bonese“ porazit, načež se ozval bývalý šampion Lucke Rockhold a řekl jedno razantní „ne“.


„Doteď to nemůžu pochopit. Ten chlápek by neporazil nikoho z top desítky střední váhy, natož pak Jona Jonese. Jeho schopnosti na to prostě nestačí. Očekávám, že ten duel nepřejde přes první kolo, proto nechápu, proč ho vůbec UFC sjednalo,“ uvedl Rockhold.

Kdyby měl dnes již čtyřiatřicetiletý borec nakonec pravdu, příznivci bojového umění by i tak zoufat nemuseli. UFC 235 slibuje fakt povedenou startovku.

Startovka pro UFC 235 slibuje zápasy snů. Chybět nebudou bývalí šampioni ani dvě titulové bitvyDalší články