Sleduj nás

Regina Labajová odpovídá na nařčení Lucky Kotlárové, že jí vhodila něco do pití: To nebyl jablečný džus!

Regina Labajová odpovídá na nařčení Lucky Kotlárové, že jí vhodila něco do pití: To nebyl jablečný džus! Foto: RedFace

Lucka Kotlárová uvedla, že se před zápasem napila jablečného džusu, po němž se jí udělalo špatně, což pak ovlivnilo její výkon.

Mohutná bojovnice si poručila coca colu pro doplnění energie. Tu jí ovšem v tak krátkém čase nikdo nebyl schopen sehnat, a tak jí „nějaký neznámý muž“ donesl kelímek jablečného džusu. Lucie přijala čerstvé energetické zásoby, po kterých se jí však vmžiku udělalo zle.

„Krátce po napití se mi zbláznil žaludek! Tyto maliny (jako je soupeřka Regina) si normálně dávám ke snídani, ale ona moc dobře věděla, že když mi rozhodí žaludek, tak jí přede mnou bude stačit jenom utíkat,“ sdělila Kotlárová našemu webu.


Souboj tedy vypadal, jak vypadal. Regina místo zápasu vzala Lucku do drsného kardio tréninku, v němž si propotila dres a pořádně protáhla plíce. A to vše ještě s bolestmi břicha, které jí způsobil onen tajemný nápoj… Jednalo se ale vážně o džus?

„To nebyl jablečný džus… mám jen agresivní moč!“ reagovala v komentářích na Facebooku Regina, která tak naznačila, že své soupeřce osobně namíchala drink, jehož konzumaci pak použila ke své výmluvě. Vše je pochopitelně myšleno s humorem, i když nikdo přesně neví, zdali Lucce v době zápasu vážně nebylo špatně.


RedFace 4 a Brno

Ani navzdory prohře se ovšem Kotlárová nevzdává a již po zápase s Reginou stihla potvrdit, že by se ráda objevila hned na dalším galavečeru, který RedFace uspořádá letos v červnu v Brně. V ideálním případě by se nebránila s Labajovou odvetě, nepohrdla by však ani nějakou podobně „silnou“ soupeřkou, která alespoň částečně dorovná její mohutné proporce.

Očividně tedy Lucka i navzdory nezapomenutelnému kardio tréninku k žádné úhoně nepřišla a již za dva měsíce bude připravena vyrazit do akce znovu.  


Další články