Sleduj nás

Lucie Kotlárová: Prohrála jsem, protože mi Regina hodila něco do pití. Chci odvetu a dostane KO do 10 sekund!

Lucie Kotlárová: Prohrála jsem, protože mi Regina hodila něco do pití. Chci odvetu a dostane KO do 10 sekund! Foto: RedFace

Lucie Kotlárová byla připravena v kleci dominovat. Bohužel ale nepočítala s tím, že její soupeřka bude podvádět.

Než duel v kleci začal, očekávaly se dva scénáře, jak by mohl probíhat. Buďto Lucka trefí KO a bude vymalováno a prakticky se přitom ani nezapotí, anebo se ji Regina pokusí uběhat. Tato druhá možnost se skutečně ujala.

I když oči bojových fanoušků (co se atraktivity týče) zaplakaly, nakonec jsme se dočkali výsledku, který oběhl celý svět. Lucka v boji hodila famózní rybičku a během maratonu propotila sportovní úbor, jež měla na sobě. Nahánět soupeřku vydržela celá tři kola, a to i navzdory tomu, že byla před zápasem údajně „otrávena“.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Než jsem nastoupila do boje, požádala jsem manžela, aby mi donesl coca colu. Tu ale nikdo neměl, a tak mi nějaká úplně cizí osoba donesla jablečný džus, a když jsem se napila, tak se mi po chvíli zbláznil žaludek. Hned jsem věděla, že je něco špatně,“ popsala mohutná bojovnice našemu webu, co se podepsalo pod její neslaný výkon.

„Myslím si, že v tom má prsty Regina, protože moc dobře věděla, co bych s ní v té kleci jinak udělala. Tyhle maliny si dávám normálně ke snídani a ona moc dobře věděla, že když mi rozhodí žaludek, tak jí bude stačit jen utíkat a já neudělám nic,“ konstatovala.


„Mrzí mě, jak to dopadlo, ale tady aspoň vidíte, že za to nemohu. Když to teď vím, určitě budu chtít odvetu a v té budu opravdu nemilosrdná. Kdyby mě nebolelo to břicho, nejenže Reginu doženu, ale navíc ji i vyhodím z té klece. Normálně bych ji vzala a hodila bych ji až do třetí řady. Takhle se budu dožadovat odvety a pište si, že jí dám KO do deseti sekund!“ sdělila nám svérázná bojovnice.


Další články